Oferta pracy

Starszy Inspektor Nadzoru

VEOLIA ENERGIA WARSZAWA O firmie

VEOLIA ENERGIA WARSZAWA

Stefana Batorego 2

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór inwestorski i techniczny nad wykonywanymi robotami ( praca w terenie na wysokości powyżej 3 m) w zakresie zgodności realizacji zleconych zadań z harmonogramem rzeczowo-finansowym, dokumentacją projektową i formalno-prawną, obowiązującymi przepisami, zasadami wiedzy technicznej, z zapisami w umowach z dostawcami, wykonawcami, zleceniami do umów ramowych i umowami przyłączeniowymi;

  • Weryfikacja dokumentacji projektowej pod względem jej aktualności i wymaganych uzgodnień przed przystąpieniem do nadzoru i realizacji oraz zgłaszanie ewentualnych uwag dot. rozwiązań projektowych pod względem wykonawczym i eksploatacyjnym;

  • Tworzenie specyfikacji technicznej na potrzeby postępowań przetargowych dla pozyskania projektanta i wykonawcy małych źródeł kogeneracyjnych, odnawialnych źródeł energii, w szczególności kolektorów słonecznych, paneli fotowoltaicznych, pomp ciepła;

  • Współpraca z Wykonawcą w trakcie realizacji i rozliczania zadań;

  • Terminowe i finansowe rozliczanie realizowanych zadań w ramach przydzielonych budżetów;

  • Sporządzanie kosztorysów oraz weryfikacja kosztorysów powykonawczych, ofertowych sporządzonych na podstawie dokumentacji projektowej pod względem ilości i technologii wykonania;

  • Monitoring i współpraca z Wykonawcami w zakresie stosowania i przestrzegania standardów BHP VWAW;

  • Udział w zespołach projektowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne,

  • Posiadanie uprawnień budowlanych wykonawczych bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych,

  • Doświadczenie zawodowe - 5 lat na samodzielnym stanowisku Inspektora Nadzoru lub kierownika budowy/robót,

  • Doświadczenie min. 2 letnie w pracy przy małej Kogeneracji,

  • Znajomość procesu inwestycyjnego,

  • Posiadanie certyfikatu potwierdzającego, że osoba może wykonywać systemy fotowoltaiczne,

  • Znajomość obsługi kotłowni olejowych,

  • Znajomość technologii budowy sieci ciepłowniczych, węzłów cieplnych, kotłowni, przepompowni, instalacji sanitarnych i wentylacyjnych i innych obiektów ciepłowniczych,

  • Czynna znajomość przepisów w zakresie: prawa budowlanego, prawa energetycznego, ochrony środowiska i przepisów BHP i p.poż., znajomość podstawowych zasad prawa geodezyjnego ,

  • Umiejętność korzystania z programu kosztorysowego Norma Pro w zakresie sporządzania i weryfikacji kosztorysów,

  • Znajomość programów :Pakiet Office, mile widziane: Auto Cad i MS Project (mile widziany)

  • Dobra organizacja pracy przy prowadzeniu jednocześnie kilkunastu zadań. Komunikatywność, odpowiedzialność, umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu,

  • Prawo jazdy Kat. B – mile widziane,

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie z branży energetycznej

  • Szkolenia podwyższające kwalifikacje i zapewniające ciągły rozwój zawodowy

  • Atrakcyjny pakiet świadczeń pracowniczych, w tym ubezpieczenie NNW, opiekę medyczną oraz dofinansowanie do karty Multisport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • opieka stomatologiczna

  • program emerytalny

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • firmowa biblioteka

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka szkolna

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne