Oferta pracy

Starszy Inspektor w zespole Service Desk

PERN S.A.

  • Dębogórze (pow. pucki)

    Dębogórze (pow. pucki), pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie pierwszej linii wsparcia w zakresie teleinformatyki,

  • zarządzanie uprawnieniami, licencjami i dostępem do systemów teleinformatycznych,

  • zarządzanie naprawami urządzeń i dokonywanie okresowych przeglądów sprzętu,

  • usuwanie wykrytego złośliwego oprogramowania na stacjach roboczych użytkowników,

  • obsługa dostaw sprzętu,

  • przygotowywanie i instalacja nowych urządzeń oraz oprogramowania IT,

  • przygotowywanie raportów i analiz.

Nasze wymagania

  • wykształcenie: m.in. średnie, kierunek: elektrotechniczny lub informatyczny,

  • 3 lata doświadczenia w branży IT w przypadku wykształcenia średniego lub 1 rok w branży IT w przypadku wykształcenia wyższego,

  • min. średniozaawansowana znajomość MS Windows i pakietu MS Office,

  • mile widziana znajomość programów i systemów: Domena AD, systemy HD, Sharepoint, Linux,

  • język angielski poziom podstawowy,

  • czynne prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • zadaniowy system czasu pracy.

  • umowa o pracę w stabilnej firmie z ponad 60-letnią tradycją.

  • brak okresu próbnego - pierwsza umowa na rok.

  • atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • konkursy pracownicze

  • świadczenia świąteczne

  • pakiet socjalny

PERN S.A.

Lider logistyki surowcowo – paliwowej w Europie Centralnej. Nowoczesna organizacja inwestująca w rozwój pracowników realizujących strategiczne działania w zakresie dostaw ropy i produktów naftowych.

Przewiń do profilu firmy