Oferta pracy

Starszy Inżynier Ciągłego Doskonalenia i Innowacji

Paragon Siechnice Sp. z o.o.O firmie

  • Siechnice

    Siechnice, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Definiowanie i wdrażanie strategicznych planów/projektów ciągłego doskonalenia w firmie oraz komunikowanie ich do klienta wewnętrznego i zewnętrznego;

  • Prowadzenie interdyscyplinarnych projektów oszczędnościowych z wykorzystaniem technik, narzędzi i/lub filozofii bezpośrednio związanych z ciągłym doskonaleniem i redukcją kosztów;

  • Rekomendowanie zmian w obszarze istniejących procesów celem zwiększenie ich efektywności z równoległym generowaniem oszczędności;

  • Analiza strat (wielopłaszczyznowe „muda”) wraz z definiowaniem działań korygujących;

  • Prowadzenie warsztatów i wewnętrznych szkoleń w zakresie technik rozwiązywania problemów i koordynacji zmian doskonalących;

  • Nadzór nad layoutem zakładu (3D SMART View), proponowanie zmian i usprawnień w tym obszarze;

  • Nadzór nad tworzeniem i weryfikowaniem norm czasu pracy;

  • Inicjowanie i wprowadzanie rozwiązań i narzędzi z zakresu SMART Industry;

  • Koordynacja i rozwijanie wykorzystania techniki druku 3D w obszarze działań optymalizujących koszty;

Nasze wymagania

  • Tytuł inżyniera (zarządzanie i inżynieria produkcji, mechanika i budowa maszyn lub pokrewne);

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (doświadczenie w branży medycznej będzie dodatkowym atutem);

  • Mile widziane doświadczenie w obszarze obróbki CNC;

  • Bardzo dobra znajomość programu MS Excel (Tworzenie automatów, Dashboard; Power Pivot, Power Query; Power BI.);

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1;

  • Mile widziany certyfikat Six Sigma Green Belt i/lub Kaizen Coach i/lub Lean Leader;

  • Zainteresowanie w obszarze doskonalenia procesów produkcyjnych, industrializacji oraz automatyzacji;

  • Samodzielność w prowadzeniu projektów i inicjatyw optymalizacyjnych;

  • Inicjatywa, komunikatywność oraz konsekwencja w dążeniu do realizacji założonych celów

To oferujemy

  • opiekę medyczną w firmie LuxMed;

  • dofinansowanie do wakacji lub Multisport z ZFŚS;

  • możliwość rozwoju i zdobywania kompetencji w obszarze obróbki CNC;

  • pracę w przyjaznej atmosferze;

Paragon Siechnice Sp. z o.o.

Do Działu Ciągłego Doskonalenia i Innowacji szukamy obecnie osób na stanowisko: Starszy Inżynier

Ciągłego Doskonalenia i Innowacji.

Przewiń do profilu firmy