Oferta pracy

Starszy Inżynier Danych

LINK4 Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

  • Olsztyn

    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • Python

  • PySpark

Mile widziane

  • PostgreSQL

  • Airflow

  • SQL Server

  • Databricks

  • Azure

Twój zakres obowiązków

  • budowa procesów przetwarzania danych (Python/SQL) w oparciu o usługi chmurowe Azure (m.in. Databricks)

  • projektowanie procesów przetwarzania danych w czasie rzeczywistym (streaming) i wsadowym (batch)

  • optymalizacja procesów przetwarzania danych i optymalizacja kodów Python, SQL

  • automatyzacja procesów zasilania i ich optymalizacja

  • utrzymywanie dokumentacji procesów zasileń

  • implementacja procesów zarządzania jakością danych, w tym wdrożenie reguł walidacji danych, standardów wprowadzania danych

  • wdrożenie automatycznych procesów monitorowania jakości danych

Nasze wymagania

  • biegła znajomości SQL,

  • bardzo dobra znajomości języka Python (obszar przetwarzania danych),

  • 2-3 letnie doświadczenie w Spark/ Databricks,

  • doświadczenie w pracy na danych ustrukturyzowanych oraz nieustrukturyzowanych,

  • doświadczenie w projektowaniu i budowaniu procesów przetwarzania danych.

  • znajomość platformy SQL Server w obszarze Business Intelligence,

  • doświadczenie w projektowaniu i budowie procesów ETL (SSIS, ADF, Airflow),

  • znajomość baz danych: relacyjnych (PostgreSQL) i NoSQL (MongoDB),

  • znajomość usług Azure.

To oferujemy

  • współpracę w oparciu o umowę o pracę,

  • w okresie pandemii pracę w trybie całkowicie zdalnym (jest również możliwość pracy w biurze – decyzja należy do pracownika), po okresie pandemii możliwość dalszej pracy zdalnej, z koniecznością wizyty w biurze około raz w miesiącu (nasze biuro mieści się w Warszawie przy ul. Postępu 15),

  • wdrożenie na stanowisko pracy - przekażemy Ci naszą wiedzę oraz doświadczenie, abyś mógł/a komfortowo rozpocząć pracę i rozwijać swoje kompetencje,

  • świadczenia dodatkowe: prywatną opiekę medyczną, kartę Mulitsport, możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie, liczne akcje na rzecz pracowników, program Rodzina LINK4,

  • kulturę organizacyjną opartą na trzech wartościach: klient, mistrzostwo, szacunek – w centrum naszego zainteresowania zawsze jest klient, swoimi działaniami dążymy do mistrzostwa, a podstawą naszych relacji jest szacunek.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa drużyna sportowa

  • preferencyjne pożyczki

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Centrum Danych i Zaawansowanej Analityki w LINK4 poszukuje osoby na stanowisko Starszego Inżyniera Danych. Będziesz pracował/ła w dynamicznym zespole, który odpowiada za program transformacji w Data Driven Organization (m.in.: budowa wydajnego środowiska BI, budowa nowoczesnego Data Lake zasilającego inicjatywy oparte na Machine Learning).

Korzystamy z nowoczesnych narzędzi do przetwarzania, eksploracji oraz analizy danych. Zespół aktywnie uczestniczy w transformacji firmy, co wiąże się z rozwojem klasycznej analityki oraz BI, jak i wykorzystaniem w szerokim zakresie technologii Big Data

Przewiń do profilu firmy