Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Starszy inżynier ds. pomiarów

  • Legnica, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-11-02

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Mercedes-Benz Manufacturing Poland Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Legnica

    Zakres obowiązków:

    • Przygotowywanie i prowadzenie projektów wdrożeniowych w celu zapewnienia gotowości operacyjnej laboratorium pomiarowego.
    • Opracowywanie standardów i procedur pomiarowych w oparciu o wytyczne korporacyjne i specyfikę fabryki oraz ich regularna aktualizacja.
    • Planowanie i definiowanie wymagań dla nowych maszyn pomiarowych.
    • Tworzenie programów pomiarowych dla nowych lub zmienionych części silnika i ulepszanie istniejących programów pomiarowych.
    • Porównywanie wyników pomiarów i definiowanie środków zaradczych w przypadku odchyleń.
    • Wsparcie techników pomiarowych w codziennej pracy.
    • Wymiana doświadczeń z innymi inżynierami ds. pomiarów we wszystkich lokalizacjach w Daimler AG.
    • Zapewnienie technicznej dostępności sprzętu pomiarowego i szybka reakcja w celu rozwiązywanie problemów technicznych.
    • Raportowanie do Managera ds Pomiarów i Planowania Jakości.
    • Realizacja wyznaczonych celów i zapewnienie standardów jakości.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe w kierunku technicznym.
    • 5-letnie doświadczenie w sektorze jakości w technice pomiarowej.
    • Doświadczenie we wdrażaniu nowych metod pomiarowych.
    • Wiedza z zakresu programowania i obsługi współrzędnościowych maszyny pomiarowych.
    • Znajomość standardów jakości w branży automotive.
    • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego.
    • Umiejętność pracy w zespole, poczucie odpowiedzialności, samodzielność i elastyczność, zaangażowanie i wysoki stopień proaktywności.

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych z klauzulą: „Udzielam zgody na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę Mercedes-Benz Manufacturing Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celach związanych z przeprowadzeniem procesu rekrutacyjnego (obecnym i przyszłymi), zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych. Ponadto wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w w/w celach przez spółkę Daimler AG z siedzibą w Stuttgarcie (Niemcy).”