Starszy Inżynier ds. Sieci VAS

Polkomtel Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Konstruktorska 4

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Udział we wdrażaniu najnowszych rozwiązań i usług telekomunikacyjnych wykorzystujących technologie 5G/LTE;

  • Rozwój platform aplikacyjnych realizujących usługi w architekturze sieci IMS;

  • Analiza wymagań funkcjonalnych opisujących nowe usługi i przygotowanie specyfikacji rozwiązania technicznego, realizującego wdrażaną usługę;

  • Przygotowywanie procesu testów, akceptacji i wdrażania nowych rozwiązań oraz aktualizacji oprogramowania dla platform realizujących usługi;

  • Planowanie rozbudowy pojemności i wydajności platform realizujących usługi;

  • Planowanie konfiguracji platform realizujących usługi.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (kierunek Telekomunikacja lub Informatyka);

  • Znajomość architektury sieci IMS, VoLTE;

  • Znajomość protokołów sieciowych SIP, DIAMETER, RTP;

  • Znajomość standardu JAIN SLEE i rozwiązań firmy Open Cloud/Metaswitch;

  • Znajomość systemu operacyjnego Linux, bazy danych MySQL, OpenDJ;

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację oraz pracę z dokumentacją techniczną;

  • Podstawowa umiejętność programowania w języku Python będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Pracę w dobrej atmosferze, w ambitnym zespole przy ciekawych rozwiązaniach;

  • Pracę hybrydową;

  • Pakiet benefitów: opieka medyczna LuxMed z możliwością wykupienia usług dla członków rodziny, kartę Multisport, ubezpieczenie grupowe;

  • Zniżki na produkty Grupy Polsat Plus (Plus, Polsat Box, Netia i in.) w sprzedaży pracowniczej.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • pikniki rodzinne