Oferta pracy

Starszy Inżynier ds. Testów (K/M)

PIT-RADWAR S.A. O firmie

PIT-RADWAR S.A.

Poligonowa 30

Warszawa

Miejsce świadczenia pracy:
PIT-RADWAR S.A.,
WARSZAWA, ul. Poligonowa 30
Wymiar etatu: pełny

Opis stanowiska:

  • Nadzorowanie całości procesu testowania w ramach wskazanego projektu,
  • Opracowywanie planów i procedur/scenariuszy testów funkcjonalnych; wewnętrznych oraz akceptacyjnych,
  • Testowanie oprogramowania zgodnie z dokumentacją, na różnych poziomach zaawansowania prac nad oprogramowaniem wraz z raportowaniem błędów i dokumentowaniem wyników,
  • Prowadzenie i aktualizacja dokumentacji eksploatacyjnej badanego oprogramowania.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowany kierunek: informatyka, elektronika i telekomunikacja lub pokrewne,
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w testowaniu oprogramowania: opracowywaniu, niezbędnej dokumentacji testowej. prowadzeniu testów w różnych środowiskach: Windows, Linux,
  • Doświadczenie w nadzorowaniu testowania oprogramowania,
  • Wiedza w zakresie funkcjonowania i budowy systemów informatycznych (systemy operacyjne, protokoły i urządzenia sieciowe),
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację, czytanie i opracowywanie dokumentacji technicznej,
  • Zdolności komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole,
  • Chęć nauki i poszerzania swoich umiejętności.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Umiejętność programowania w co najmniej jednym z  języków:  C++, C# lub Java,
  • Znajomość UML (Enterprise Architect),
  • Znajomość systemu Jira,
  • Znajomość tematyki automatycznego testowania,
  • Certyfikaty ISTQB.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę B2B,
  • Ciekawą, odpowiedzialną i ambitną pracę oraz możliwość zdobycia specjalistycznej wiedzy,
  • Stały rozwój kompetencji, rozbudowany system szkoleniowy, działanie w zespole profesjonalistów,
  • Pakiet benefitów firmowych (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport, dofinansowanie do wypoczynku, inne),
  • Dostęp do najnowocześniejszej technologii w codziennej pracy,
  • Dofinansowanie kształcenia na studiach wyższych, podyplomowych i doktoranckich, dla studentów ostatnich lat studiów,
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, która stawia na ludzi przedsiębiorczych, otwartych i zaangażowanych.

Aplikacje zawierające CV prosimy przesyłać klikając w przycisk „APLIKUJ TERAZ” znajdujący się poniżej.

Ogłoszenie archiwalne