Starszy Inżynier ds. Zapewnienia Jakości - Pełnomocnik ds. Zintegrowanego Systemu Zarządzania

Odlewnia KutnoO firmie

  • Kutno, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Starszy specjalista (Senior)
Jesteśmy częścią grupy Luma Automation, która specjalizuje się w zaawansowanych technologiach produkcji i obróbki metali. W skład grupy wchodzą również firmy Z.M. POSTĘP S.A., Odlewnia cynku i aluminium Saga Poland, Hydomat – producent wyrobów metalowych i tłoczników oraz nowoczesna narzędziownia Saga Tools. Odlewnia Kutno Sp. z o.o. oferuje najwyższej jakości wyroby z żeliwa szarego i sferoidalnego, a także produkty rdzeniowe i bezrdzeniowe dla różnych gałęzi przemysłu.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Starszy Inżynier ds. Zapewnienia Jakości
- Pełnomocnik ds. Zintegrowanego Systemu Zarządzania

Zakres zadań:

  • Utrzymanie  i rozwój Zintegrowanego Systemu Zarządzania według norm ISO 9001ISO 14001
  • Przygotowywanie i udział w realizacji planów zapewnienia jakości w firmie
  • Współtworzenie oraz udział we wdrażaniu instrukcji i procedur zgodnie z obowiązującym Systemem Zarządzania Jakością oraz nadzór nad dokumentacją ZSZ
  • Reprezentowanie firmy w trakcie audytów klientów oraz jednostek certyfikujących
  • Planowanie i realizacja Audytów Wewnętrznych w zakresie funkcjonowania ZSZ oraz nadzór nad realizacją działań korygujących i zapobiegawczych
  • Podnoszenie świadomości pracowników w zakresie właściwej realizacji obowiązków określonych we wdrożonym systemie zarządzania jakością i środowiskiem
  • Planowanie i realizacja szkoleń w celu rozwoju ZSZ
  • Wsparcie działów w firmie w zakresie standaryzacji procesów oraz ich poprawy
  • Zapewnienia odpowiedniej współpracy wewnątrz firmy i z zewnętrznymi dostawcami w sprawach dotyczących utrzymania Zintegrowanego Systemu Zarządzania
  • Raportowanie do  Zarządu postępów w zakresie rozwoju ZSZ w firmie.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Min 5-letnie doświadczenie zawodowe w utrzymywaniu systemów zarządzania, w tym systemu zarządzania jakością oraz środowiskiem lub/i BHP w firmie produkcyjnej
  • 3-letnie doświadczenie zawodowe w pracy w Dziale Jakości w firmie produkcyjnej będzie dodatkowym atutem
  • Certyfikat audytora wiodącego dla norm ISO 9001:2015; ISO 14001:2015
  • Certyfikat audytora wewnętrznego systemu zarządzania jakością wg normy ISO 9001:2015 oraz certyfikat audytora wewnętrznego systemu zarządzania środowiskowego wg normy ISO 14001:2015
  • Doświadczenie w przeprowadzaniu audytów wewnętrznych i audytów u dostawców wg norm ISO
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz dokładnej i szczegółowej analizy oraz weryfikacji danych, a także samodzielność w działaniu
  • Umiejętność współpracy w zespole oraz bardzo dobrej organizacji pracy własnej i zarządzania czasem
  • Mile widziane doświadczenie we wdrażaniu systemów zarządzania oraz pracy w zespołach projektowych
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (B1/B2)

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach grupy Kapitałowej
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie na życie
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych m.in. wczasy pod gruszą, karty przedpłacone, paczki dla dzieci pracowników itp.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji w formie elektronicznej:
Zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Odlewnia Kutno Sp. z o.o., ul. Cieszyńska 23G, 43-170 Łaziska Górne.
2) Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – [email protected]
3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji aktualnej i rekrutacji przyszłych - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.
4) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą dla potrzeb rekrutacji aktualnej i rekrutacji przyszłych, maksymalnie przez okres 2 lat.
5) Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody.
6) Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
7) Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa, a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.
8) Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne