Oferta pracy

Starszy inżynier ds. zgodności i certyfikacji produktu

Grafton RecruitmentO firmie

  • Katowice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Poprzez sieć 30 biur w Europe i ponad 650 pracowników skutecznie odpowiadamy na potrzeby Klientów i Kandydatów w następujących krajach: Czechy | Węgry | Irlandia | Litwa | Polska | Rumunia | Słowacja | Turcja. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001

Starszy inżynier ds. zgodności i certyfikacji produktuNumer ref.: 7-10-60301

Wraz z naszym Klientem, międzynarodową firmą produkcyjną z branży automatyki przemysłowej, poszukujemy osoby, która obejmie samodzielne stanowisko w nowym zespole: Starszy inżynier ds. zgodności i certyfikacji produktów

Zakres obowiązków:

  • Przeprowadzanie oceny zgodności dla nowych produktów,
  • Certyfikowanie produktów oraz planowanie testów dla nowych produktów,
  • Współpraca z firmami certyfikującymi,
  • Prowadzenie projektów optymalizacji produktów i procesów wytwarzania,
  • Współpraca z Dostawcami (pod kątem zgodności produktowej),
  • Ścisła współpraca z innymi działami w firmie (Produkcja, R&D, jakość, proces).

Wymagania:

  • Szerokie doświadczenie i wiedza w obszarze elektroniki lub elektryki,
  • Świadomość produktowa (umiejętność zdefiniowania składu danego produktu),
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość norm: IEC 61508, IEC 13849-1,-2 oraz IEC 60204,
  • Wyksztalcenie techniczne z obszaru: elektronika, elektryka, elektrotechnika, automatyka, inżynieria komputerowa lub pokrewne,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację,
  • Znajomość programu SAP lub innego systemu ERP będzie dodatkowym atutem.

Korzyści:

  • Pełne wdrożenie z obszaru certyfikowania produktów,
  • Bardzo ciekawa pod względem rozwojowym oferta dla osób, które chcą mieć kontakt z najnowocześniejszymi technologiami i rozwiązaniami z obszaru automatyzacji procesów przemysłowych,
  • Możliwość uczestniczenia w budowaniu nowego zespołu w strukturach firmy,
  • Możliwość pracy w systemie home-office (w określonym wymiarze dni),
  • Bogaty pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport, premie roczne, dofinansowanie do posiłków, kursy językowe,
  • Bogaty pakiet specjalistycznych szkoleń w Polsce i za granicą,
  • Stała możliwość stałego podnoszenia kompetencji językowych.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o. danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy