Oferta pracy

Starszy Inżynier Elektronik

Green CellO firmie

  • Kalwaryjska 33, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Green Cell

Kalwaryjska 33

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Określaniem specyfikacji produktu oraz tworzeniem schematów urządzeń

  • Rysowanie layoutów (płytki wielowarstwowe)

  • Współpracą z producentami i dystrybutorami komponentów elektronicznych

  • Opracowywaniem dokumentacji technicznej produktów

  • Projektowaniem, tworzeniem prototypów, testowaniem oraz wdrażaniem do produkcji urządzeń elektronicznych/elektrycznych

  • Opracowywaniem testerów urządzeń (testy funkcjonalne)

  • Określanie i nadzór nad testami zgodności z normami oraz procesami certyfikacyjnymi

Nasze wymagania

  • 4-5 letnie doświadczenie w projektowaniu sprzętu energetycznego (Power Equipment)

  • Wykształcenie min. średnie techniczne, preferowane wyższe (elektronika, elektrotechnika, automatyka i robotyka)

  • Znajomość zagadnień dużych prądów AC i DC

  • Znajomość zasad działania i doświadczenie w testowaniu lub projektowaniu przetworników dużej mocy AC-DC, DC-DC, DC-AC (zasilacze, przetwornice)

  • Dobra znajomość zagadnień z zakresu techniki ochrony urządzeń elektrycznych i elektronicznych

  • Dobra znajomość zasad działania komunikacji bezprzewodowej i przewodowej Ethernet, CAN, Wi-Fi, BlueTooth

  • Umiejętność czytania i tworzenia dokumentacji technicznej

  • Bardzo dobra znajomość Altium Designer

Mile widziane

  • Umiejętność szybkiego prototypowania i precyzyjnego lutowania

  • Znajomość norm i procesów certyfikacji produktów

  • Umiejętność testowania i debugowania urządzeń elektronicznych/elektrycznych

  • Doświadczenie we wdrażaniu projektu do produkcji masowej

  • Doświadczenie w optymalizacji BOM (ze względu na koszty i bezpieczeństwo produkcji)

To oferujemy

  • umowę o pracę lub B2B,

  • wyzwania, ciekawe zadania, szeroki wachlarz technologii,

  • możliwość udziału w zaawansowanych technologicznie projektach i szansę szybkiego wykazania swoich umiejętności,

  • przyjazną atmosferę i komfortowe warunki pracy,

  • prywatną opiekę medyczną, MultiSport, ubezpieczenie na życie (dofinansowanie).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

Green Cell

Nasza MISJA to:

Zespół obejmujący prowadzenie na rynku produktów do ładowania i magazynowania energii poprzez dostarczanie Świeżej Energii i niezależności naszym Klientom.

Team that takes the lead in the power storage and charging products by delivering Fresh Energy and independence to our Clients.

Nasza WIZJA to:

Znacząco przyczynić się do rozwoju świata zrównoważonej energii.

To power your sustainable energy world and contribute greatly to circular economy.

Przewiń do profilu firmy

Rozwijaj z nami świat zrównoważonej energii

Każdego dnia dbamy, żeby Twoje urządzenia mobilne były pełne świeżej energii. Projektujemy elektronikę użytkową kierowani potrzebami klientów. Co druga bateria do laptopa kupiona w Polsce pochodzi od nas. Z naszych produktów korzystają klienci na całym świecie. Jesteśmy liderem na rynku magazynowania energii. W CSG S.A. poprzez nasze marki: Green Cell, Świat Baterii, Battery Empire i RDY, napędzamy rewolucję w elektromobilności.