Starszy Inżynier Geotechnik - Senior Geotechnical Engineer

Jacobs EngineeringO firmie

Rekrutacja zdalna

Jacobs Engineering

Marii Konopnickiej 31

Kraków

About Jacobs

At Jacobs, we're challenging today to reinvent tomorrow by solving the world's most critical problems for thriving cities, resilient environments, mission-critical outcomes, operational advancement, scientific discovery and cutting-edge manufacturing, turning abstract ideas into realities that transform the world for good. With $13 billion in revenue and a talent force of approximately 52,000, Jacobs provides a full spectrum of professional services including consulting, technical, scientific and project delivery for the government and private sector.

Visit jacobs.com and connect with Jacobs on TwitterFacebook and Instagram.

Starszy Inżynier Geotechnik/Senior Geotechnical Engineer Numer ref.: (PPS00001V)
Jacobs jest międzynarodową firmą świadczącą usługi w zakresie doradztwa technicznego, projektowania i zarządzania projektami inwestycyjnymi dla klientów z sektora publicznego i prywatnego na całym świecie.
W naszych biurach w Krakowie i Warszawie zatrudniamy ponad 1700 pracowników, którzy wspierają naszą działalność we wszystkich regionach świata. W ramach Global Delivery Center (GDC) nasi inżynierowie współpracują przy realizacji mulidyscyplinarnych projektów z zakresu Infrastruktury lądowej, wodnej i ochrony środowiska. Nasi specjaliści z Global Business Services (GBS) zapewniają wsparcie i doradzwo w zakresie rachunkowości, zakupów, IT, HR i projektowania graficznego.

Rozpocznij karierę w firmie, która inspiruje i zapewnia pracę, dzięki której możesz się rozwijać i odnosić sukcesy każdego dnia.

Zakres obowiązków:

  • Analiza warunków gruntowych posadowienia budowli i dróg
  • Analizy projektowe fundamentów bezpośrednich i głębokich, stateczności skarp, zboczy i masywów skalnych, konstrukcji oporowych i wzmocnień gruntów
  • Nadzór nad projektowaniem oraz przygotowywaniem obliczeń geotechnicznych
  • Współpraca z lokalnymi i zagranicznymi zespołami innych branż

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne/specjalizacja geotechniczna
  • Minimum 8 lata doświadczenia w branży geotechnicznej (projektowanie i prowadzenie robót)
  • Znajomość oprogramowania do projektowania geotechnicznego
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Uprawnienia do projektowania i/lub prowadzenia rob

Oferujemy:

  • Pracę przy międzynarodowych/długoterminowych projektach w firmie obecnej we wszystkich obszarach infrastruktury: od projektów miast o zrównoważonym rozwoju, poprzez budownictwo przemysłowe i transportowe, telekomunikację, gospodarkę wodno- ściekową, energetykę konwencjonalną i jądrową, po inżynierię środowiska
  • Umowę o pracę. Pakiet benefitów uwzględniający prywatną opiekę medyczną w Luxmed, ubezpieczenie na życie, kartę Multisport, elastyczne godziny pracy,  kurs angielskiego,
  • Możliwość wyjazdów zagranicznych i współpracy z innymi branżami przy realizacji projektów o globalnej skali
  • Przyjazne środowisko pracy, praca w biurze przy ul. M. Konopnickiej w Krakowie

We offer:

  • Luxmed healthcare
  • Generali Life insurance
  • Multisport card,
  • My benefit portal
  • English lessons
  • Graduate Program
  • Short Fridays
  • Flexible working hours
  • Company events

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy