Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Starszy Inżynier Jakości/Koordynator

MASTEC-FRENZAK sp. z o.o.O firmie

  • Jasna 1-5, Mikołów
    Mikołów, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

MASTEC-FRENZAK sp. z o.o.

Jasna 1-5

Mikołów

Twój zakres obowiązków

  • bezpośredni nadzór nad jakością produktów i procesów

  • inicjowanie, koordynowanie i wdrażanie działań mających na celu zapewnienie jakości na pożądanym poziomie

  • monitorowanie i raportowanie wskaźników jakościowych

  • przeprowadzanie szkoleń z zakresu jakości dla pracowników produkcji

  • udział w procesie wdrożeń nowych produktów

  • udział w tworzeniu planów kontroli, analiz FMEA

  • wsparcie zespołu podczas audytów zgodności z normami ISO 9001 i 3834-2.

  • wsparcie w nadzorze nad ZSZJ

Nasze wymagania

  • 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, mile widziane doświadczenie w branży automotive

  • wykształcenie wyższe, preferowane techniczne

  • znajomość normy ISO 9001 i 3834-2 oraz narzędzi jakościowych (np. PPAP, FMEA, SPC, MSA, 8D, FishBone, etc.)

  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego – warunek konieczny

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego – warunek konieczny

  • komunikatywność i nastawienie na pracę zespołową

  • proaktywność i gotowość do samodzielnego podejmowania decyzji

  • umiejętność myślenia analitycznego

  • dobra znajomość obsługi pakietu MS Office

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach

  • interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie

  • przyjazna atmosfera pracy w zgranym, profesjonalnym zespole, który tworzą wysokiej klasy specjaliści

  • atmosfera wzajemnego szacunku i zaufania

Mastec – Frenzak Sp. z o.o. to firma z 28 - letnim doświadczeniem na rynku Polskim oraz prawie już 35 - letnim doświadczeniem na rynku skandynawskim. Jesteśmy cenionym i kwalifikowanym dostawcą komponentów maszyn dla rynku skandynawskiego. Posiadamy nowoczesne urządzenia do cięcia plazmowego, laser, sterowane CNC prasy krawędziowe oraz centra obróbcze, piły taśmowe, inwertorowe źródła EWM, komorę śrutowniczą, strefę przygotowania przed lakierowaniem oraz lakiernię natryskową.

Największym kapitałem zakładu jest jednak wykwalifikowany personel!

Przewiń do profilu firmy