Oferta pracy

Starszy Inżynier Laboratorium

PHOENIX CONTACT E-MOBILITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Niezależne tworzenie odpowiednich programów badawczych do kwalifikowanej oceny i zwalniania nowych produktów i procesów w oparciu o obowiązujące normy krajowe i międzynarodowe

  • Zorientowane na cel, rozwiązywanie złożonych zadań

  • Współpraca w zespołach projektowych w ramach walidacji, w razie potrzeby zarządzanie zespołami projektowymi

  • Koordynacja i przeprowadzenie badań odbiorczych w fazach projektowaych M4, M6 i M8 na wyroby, także we współpracy z innymi laboratoriami

  • Opracowanie wymaganych badań zatwierdzających w oparciu o standardowe specyfikacje lub poprzez dyskusję z odpowiednimi urzędami zatwierdzających w celu uzyskania międzynarodowych (branżowych) zezwoleń

  • Przeprowadzanie porównawczych badań konkurencyjnych produktów

  • Pisanie raportów z badań w celu udokumentowania jakości produktu

  • Samodzielne rozpatrywanie reklamacji wraz z przygotowywaniem analiz defektów

  • Zarzadzanie podleglym zespolem pracownikiem

Nasze wymagania

  • Licencjat (8 semestrów) w dziedzinie inżynierii elektrycznej, inżynierii fizycznej lub porównywalnej

  • Ponad 3 lata doświadczenia zawodowego w środowisku laboratoryjnym

  • Doświadczenia w rozwoju laboratorium

  • Doświadczenia z zarządzaniem pracownikami

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Bardzo dobra znajomość norm

  • Staranność i dokładność

  • Asertywność

To oferujemy

  • pracę w innowacyjnym zakładzie produkcyjnym

  • możliwość rozwoju w organizacji o światowym zasięgu działania

  • udział w ciekawych projektach, możliwości szkolenia i rozwoju

  • kontakt z najnowszymi technologiami branży motoryzacyjnej

PHOENIX CONTACT E-MOBILITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Jesteśmy częścią międzynarodowego koncernu Phoenix Contact Sp. z o.o., mamy blisko 100 letnie doświadczenia na świecie i ponad 25 letnie na rynku polskim. Phoenix Contact E-Mobility tworzy centrum kompetencyjne technologii ładowania pojazdów elektrycznych. Zajmujemy się produkcją komponentów i rozwiązań zarówno do infrastruktury ładowania, jak i złącza ładowania pojazdu. Jako firma z certyfikatem IATF 16949 jesteśmy niezawodnym partnerem przemysłu motoryzacyjnego.

Przewiń do profilu firmy