Oferta pracy

Starszy Inżynier Mechanik ds. Rozruchu

SK hi-tech battery materials Poland Sp. z o.o.

  • Dąbrowa Górnicza

    Dąbrowa Górnicza, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Sprawdzanie postępów rozbudowy budynku po stronie właściciela.

  • Sprawdzenie stanu instalacji wyposażenia oraz podurządzeń.

  • Badanie sprzętu (HVAC, narzędzia itp.) oraz tworzenie instrukcji obsługi i metod konserwacji.

  • Monitorowanie budowy zgodnie z rysunkami, przepisami oraz wymaganiami prawnymi.

  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami.

  • Tworzenie listy kontrolnej i zarządzanie nią do momentu wykonania przez generalnego wykonawcę.

  • Przygotowywanie harmonogramu, koordynowanie i monitorowanie powierzonych projektów inżynierskich.

  • Zgłaszanie problemów mechanicznych w okresie realizacji projektu.

  • W razie potrzeby szkolenie innych Pracowników.

Nasze wymagania

  • Wymagane CV w języku angielskim.

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

  • Minimum 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.

  • Udokumentowane doświadczenie udziału w projekcie po stronie właściciela.

  • Preferowany tytuł licencjata lub magistra uczelni wyższej technicznej.

  • Umiejętność tworzenia raportów do użytku mechanicznego.

  • Preferowane doświadczenie w zakładzie produkcyjnym.

  • Elastyczne nastawienie, uczciwość i pracowitość będą dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Atrakcyjny pakiet benefitów wymieniony poniżej.

  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy, nauki nowych umiejętności, zdobycia doświadczenia oraz poszerzenia swoich kwalifikacji.

  • Praca w dynamicznym, interesującym środowisku pełnym wyzwań w rozwijającej się firmie.

  • Indywidualne stanowisko pracy zapewniające wpływ na budowanie zespołu oraz na nowo tworzące się środowisko pracy.

  • Praca w międzynarodowym środowisku.

  • Przyjazna atmosfera.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • karta lunch’owa Sodexo

  • dodatek do telefonu

  • bonusy okazjonalne

  • bezpłatne testy na Covid 19

  • upominki świąteczne

  • dofinansowanie do okularów

  • nagrody za wyniki

  • spotkanie świąteczne

  • możliwość udziału w spotkaniach sportowych

  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

SK hi-tech battery materials Poland Sp. z o. o. jest częścią SK Group, jednej z największych firm w Korei Południowej. Grupa SK składa się z 114 firm, które dzielą wspólną markę SK. Firma produkuje m.in. separatory do akumulatorów litowo-jonowych (LiBS), wyświetlacze obrazów i urządzenia informatyczne. Planujemy stać się liderem na światowym rynku elektroniki i materiałów informacyjnych poprzez zwiększenie swojej konkurencyjności w obecnej działalności, w tym LiBS i FCW (Flexible Cover Window).

Od naszych pracownikow oczekujemy silnej motywacją do osiągania najwyższych celów, śmiałości w przełamywaniu istniejących ram oraz chęci do rozwijania własnych kompetencji. W SK dzielimy się naszymi poglądami oraz prowadzimy otwartą dyskusję, której celem jest wspólne rozwiązywanie problemów.

Obecnie poszukujemy kandydatów, którzy chcieliby stać się częścią nowego projektu w Dąbrowie Górniczej. Jeśli chcesz razem z nami współtworzyć to przedsięwzięcie oraz pracować w firmie, która będzie liderem na światowym rynku LiBS, to zachęcamy do aplikowania.

Przewiń do profilu firmy

Ważne informacje

  • Docelowym miejscem pracy będzie Dąbrowa Górnicza (Tucznawa)

  • Więcej informacji o naszej firmie oraz procesie rekrutacji znajdziesz na naszym profilu oraz oficjalnej stronie internetowej: http://eng.skinnovation.com/company/skiet.asp

  • Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w języku polskim klikając w przycisk aplikowania

  • Pragniemy poinformować, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami