Starszy Inżynier Oprogramowania .NET - ze znajomością języka angielskiego

Capgemini Software Solutions CenterO firmie

Rekrutacja zdalna

Capgemini Software Solutions Center

Strzegomska 42B

Wrocław

Starszy Inżynier Oprogramowania .NET
(ze znajomością języka angielskiego)
Numer ref.: Nr ref. 01/55C/Wro

Opis stanowiska:

Jako Starszy Inżynier Oprogramowania .NET z pasją i zaangażowaniem będziesz tworzyć aplikacje w branży finansowej oraz pracować w międzynarodowym zespole w oparciu o zwinne metodyki i profesjonalny proces wytwarzania oprogramowania. Będziesz mieć możliwość rozwijania się w obszarze One Click Deployment, Clean Code, Behavior Driven Development, Automation First itp. Praca odbywa się w międzynarodowych zespołach w oparciu o nowoczesne metodyki oraz daje duże możliwości pogłębiana wiedzy technicznej, biznesowej oraz umiejętności interpersonalnych.

Profil idealnego kandydata:

  • co najmniej 5-letnie doświadczenie w tworzeniu aplikacji w technologii .NET;
  • biegłość w programowaniu obiektowym w technologii .NET/.NET frameworks/.NET Core;
  • bardzo dobra znajomość ASP.NET MVC lub Core MVC;
  • praktyczna znajomość technologii webowych: JavaScript [Angular, jQuery], HTML5, XML, Web or Micro Services;
  • podstawowa znajomość koncepcji Azure Cloud;
  • praktyczna znajomość SQL oraz doświadczenie z bazami (Oracle / MS SQL Server);
  • ukończone studia inżynierskie lub magisterskie z dziedziny nauk ścisłych;
  • płynna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Oferujemy:

  • Bogatą ofertę szkoleń zawodowych i językowych
  • PKUP przy pracy twórczej
  • Prywatną  opiekę medyczną
  • Pakiet ubezpieczeniowy
  • Elastyczny czas pracy
  • Wsparcie w relokacji
  • Parking samochodowy oraz boks na rowery
  • Rekrutacja prowadzona online
  • System kafeteryjny
  • Imprezy integracyjne
  • Nieodpłatną kartę Multisport oraz firmowe drużyny sportowe
  • MasterBenefit abonament samochodowy

Poczytaj, jak wygląda nasz proces rekrutacyjny.

Zgłoszenie wraz z numerem referencyjnym, prosimy prześlij za pomocą naszego
formularza aplikacyjnego

Twoje dane osobowe są u nas bezpieczne. Ochrona danych osobowych jest jedynym z naszych najważniejszych priorytetów. Przetwarzamy je w sposób odpowiedzialny, ograniczamy gromadzenie i dostęp do nich, w szczególności w odniesieniu do osób, które uczestniczyły w obecnych lub będą uczestniczyć w przyszłych procesach rekrutacji. Przygotowaliśmy dla Ciebie informację o celach i zasadach przetwarzania przez Capgemini Polska Sp z o. o. danych osobowych oraz przysługujących Ci prawach. Komplet informacji znajdziesz pod niniejszym adresem strony internetowej.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy