Oferta pracy

Starszy Inżynier Procesu - Montaż

COLLINS AEROSPACE

Bierutowska 65

Psie Pole

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Analiza procesów produkcyjnych pod kątem: jakości produktu, wydajności procesu i obniżania kosztów wytwarzania

  • Optymalizacja linii produkcyjnych w oparciu o zasady Lean Manufacturing

  • Odpowiedzialność za wdrożenie i przebieg pełnego procesu technologicznego

  • Definiowanie działań korygujących dla procesów oraz nadzór przy ich wdrażaniu

  • Dzielenie się wiedzą i doświadczeniem z pozostałymi pracownikami

  • Monitorowanie i analizowanie wskaźników produkcyjnych

  • Opracowywanie dokumentacji technicznej zgodnie z ustalonymi standardami

  • Poszukiwanie i efektywne wdrażanie procesów automatyzacji w produkcji

Nasze wymagania

  • Otwartość we współpracy tworząc część zróżnicowanego zespołu technicznego

  • Preferowane wykształcenie techniczne, specjalność w kierunku technologii wytwarzania, zarządzania produkcją, Lean Manufacturing

  • Minimum sześć lat doświadczenia na stanowisku technologa lub inżyniera procesu – doświadczenie z przemysłu lotniczego będzie dodatkowym atutem

  • Doświadczenie w optymalizacji linii produkcyjnych

  • Biegła znajomość rysunku technicznego (zapis konstrukcji, wymiarowanie geometryczne, schematy hydrauliczne oraz elektryczne)

  • Kreatywność, umiejętność rozwiązywania problemów, analityczne myślenie, chęć rozwoju umiejętności technicznych

  • Znajomość metod analizy i optymalizacji procesów produkcyjnych

  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia i wsparcie profesjonalistów

  • Możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji

  • Odpowiedzialne i wymagające zadania z dostępem do nowoczesnych narzędzi

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Kartę multisport

  • Prywatny Program Emerytalny

  • Scholar Program

  • Siłownię firmową

  • Dofinansowanie do ,,wczasów pod gruszą’’