Starszy Inżynier Procesu Wtrysku (mieszanki gumowe)

Antal Engineering & Operations

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej zlokalizowanej we Wrocławiu, poszukujemy osoby na stanowisko:

Senior Rubber Process Engineer

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie i zapewnienie standardów inżynieryjnych i konserwacyjnych w globalnych zakładach produkcyjnych zajmujących się przetwarzaniem gumy.

  • Planowanie i organizowanie wielu dużych, złożonych projektów, w tym szacowanie kosztów, organizowanie pracy, koordynowanie pracy wielu dyscyplin i / lub innych menedżerów projektu i konsultantów zewnętrznych

  • Projektowanie i przygotowanie dokumentacji technicznej oraz przygotowanie specyfikacji sprzętu

  • Pełna analiza, projektowanie szczegółowych rysunków tecnicznych oraz przygotowanie mechanicznego zakresu prac

  • Odpowiedzialność za zapewnienie globalnego przeglądu wszystkich procesów produkcji gumy, planowania projektu, wyników, raportowania

  • Wykonywanie pracy zgodnie z harmonogramami oraz kosztami

  • Uczestnictwo w spotkaniach projektowych, a także podróże zagraniczne

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe techniczne z zakresu inżynierii chemicznej/mechanicznej

  • Co najmniej 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Wiedza na temat przetwarzania gumy, wtrysku, wytłaczania

  • Wiedza z zakresu Lean Manufacturing

  • Znajomość sprzętu do przetwarzania gumy, kontroli, parametrów

  • Rozumienie budżetu projektu, harmonogramów, typowych produktów projektu, oceny ryzyka projektu i procesu oraz zakresów prac.

  • Zdolność do podróży międzynarodowych do 50%.

Pracodawca oferuje

  • Szeroki pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta sportowa)

  • Atrakcyjny poziom wynagrodzenia plus auto służbowe

  • Udział w strategicznych projektach biznesowych

  • Stabilne warunki zatrudnienia ukierunkowane na długofalową współpracę