Oferta pracy

Starszy Inżynier - Project Manager

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Lotnictwa

7 00012 000 brutto / mies.
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • rekrutacja zdalna

Aleja Krakowska 110/114

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja i nadzór nad realizacją projektów

  • Monitoring, kontrola budżetu, jakości oraz harmonogramu realizowanych zadań

  • Ocena i koordynacja prac dotycząca opiniowania dokumentacji projektowej w zakresie poprawności projektowanych rozwiązań technicznych

  • Wsparcie kompetencyjne dla innych komórek w realizowanych przez nie zadaniach

  • Udział w zamówieniach, negocjacjach oraz współpraca z dostawcami zewnętrznymi

  • Raportowanie statusu projektów do kierownictwa

  • Tworzenie i utrzymywanie dokumentacji związanej z procesami realizacyjnymi

  • Inicjowanie i wdrażanie optymalizacji projektów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub inne związane z zarządzaniem projektami

  • ok. 5 lat doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w międzynarodowym środowisku

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem lub zespołem projektowym

  • Znajomość standardów/metodyk zarządzania projektami

  • Umiejętność czytania i oceny dokumentacji projektowej

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym C1

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności PowerPoint, MS Excel)

  • Umiejętności negocjacyjne

  • Umiejętności pracy w zespole

  • Dobra organizacja pracy własnej

  • Decyzyjność w obszarze powierzonych zadań

  • Orientacja na klienta oraz komunikatywność

  • Gotowość do podróży służbowych krajowych i zagranicznych (do 25% czasu)

  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Znajomość norm w obszarze offshore oil & gas

  • Certyfikat PMP/Prince2

To oferujemy

  • Profesjonalne wdrożenie do pracy na danym stanowisku

  • Stabilne warunki pracy oraz możliwość rozwoju zawodowego

  • pakiet opieki medycznej

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie do karty sportowej

  • dofinansowanie do wakacji

  • dofinansowanie wyjazdów zorganizowanych dla dzieci

  • dofinansowanie do wypoczynku w ośrodku wypoczynkowym

  • dodatkowe świadczenia pieniężne z okazji świąt

  • preferencyjne pożyczki mieszkaniowo-remontowe

  • możliwość bezpłatnego ładowania samochodów elektrycznych

  • dofinansowanie III filaru emerytalnego

  • pracownicze Plany Kapitałowe

  • dofinansowanie do zakupu okularów

  • atrakcyjny program poleceń pracowników

  • spotkania integracyjne

  • premie motywacyjne

  • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (6:00-10:00)

  • rowerowania - zadaszone miejsce na rowery, suszarnie, prysznice, przebieralnie oraz miejsce do serwisowania rowerów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Lotnictwa należy do najnowocześniejszych placówek badawczych w Europie, o tradycjach sięgających 1926 roku. Instytut ściśle współpracuje ze światowymi potentatami przemysłu lotniczego, takimi jak: General Electric, Airbus czy Pratt & Whitney, oraz instytucjami z branży kosmicznej, w tym z Europejską Agencją Kosmiczną. Strategicznymi obszarami badawczymi Instytutu są technologie lotnicze, kosmiczne oraz bezzałogowe. Prowadzone są tutaj także badania i usługi dla przemysłu krajowego i zagranicznego w zakresie technologii materiałowych i kompozytowych, przyrostowych, teledetekcyjnych, energetycznych oraz wydobywczych.

W związku z rozwojem naszego zespołu poszukujemy najlepszej osoby na stanowisko:

Starszy Inżynier – Project Manager

Miejsce pracy: Warszawa

Nasz Klient - Baker Hughes, jest globalnym liderem w projektowaniu urządzeń do obsługi instalacji wydobywczych ropy i gazu spod dna morskiego na całym świecie. W związku z dynamicznym rozwojem naszej branży oraz nowymi projektami poszukujemy osoby na stanowisko Project Managera R&D. Dołączając do naszego zespołu będziesz brał udział w globalnych projektach oraz pracach badawczo-rozwojowych urządzeń i systemów do wydobycia ropy naftowej i gazu. Będziesz miał realny wpływ na proces projektowania poprzez proponowanie rozwiązań konstrukcyjnych spełniających wymagania techniczne dla projektowanego produktu.

Dołączając do grona ekspertów z branży wydobycia ropy naftowej i gazu będziesz miał/miała niepowtarzalną okazję realizować unikatowe projekty.

Przewiń do profilu firmy