Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Starszy Inżynier Rozwoju Procesu

FA Krosno S.A.O firmie

FA Krosno S.A.

Generała Leopolda Okulickiego 9

Krosno

Twój zakres obowiązków

Jeśli chcesz pracować w wymagającym, zaawansowanym technicznie środowisku przemysłowym, jesteś zaangażowany, lubisz analizować i rozwiązywać trudne problemy techniczne, nie lubisz marnotrawstwa i nie obawiasz się wprowadzania zmian, być może jesteś osobą, której szukamy.

Szukamy inżyniera posiadającego doskonałe umiejętności analitycznego myślenia oraz potrafiącego efektywnie rozwiązywać problemy. Inżyniera, który pomoże nam ciągle rozwijać procesy produkcyjne oraz projektować i wdrażać nowe technologie. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

• Koordynowanie prac rozwojowych w zakresie Inżynierii Procesu (Advanced Process Engineering)

• Szczegółowa, metodologiczna analiza działania obecnych procesów produkcyjnych i ich ciągłe udoskonalanie celem zwiększenia wydajności oraz poprawy jakości

• Znajdowanie przyczyn źródłowych przestojów maszyn oraz definiowanie i wdrażanie odpowiednich rozwiązań w celu ich wyeliminowania

• Projektowanie koncepcji nowych urządzeń i rozwiązań technicznych oraz koordynacja ich realizacji wewnętrznie lub przez zewnętrznych producentów maszyn

• Prowadzenie analiz P-FMEA

• Stały kontakt z dostawcami sprzętu i technologii produkcji

• Śledzenie najnowszych trendów technicznych

• Ustalanie planów działań i koordynacja ich realizacji

• Wdrażanie nowych projektów do produkcji

Potrzebujemy osoby, której praca w zespole sprawia przyjemność, która sprawnie skoordynuje jej działania.

Nasze wymagania

• Wykształcenie wyższe o profilu mechatronika, mechanika i budowa maszyn lub podobne

• Doświadczenie zawodowe z zakresu inżynierii procesu / inżynierii przemysłowej w wysoko zaawansowanym środowisku produkcyjnym minimum 5 lat

• Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną

• J. angielski w stopniu komunikatywnym w relacjach technicznych i biznesowych

• Inicjatywa, samodzielność w działaniu, zaangażowanie, wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i organizacyjne

• Dyspozycyjność i elastyczność

To oferujemy

  • pracę w sprawnie zarządzanej, nowoczesnej firmie nastawionej na dynamiczny rozwój i osiągnięcie wysokiej produktywności i ugruntowanej pozycji na rynkach światowych

  • pracę z najnowszymi technologiami

  • możliwość rozwoju poprzez aktywne uczestniczenie w różnego rodzaju projektach i szkoleniach

  • praca wymagająca i twórcza, ale dająca wiele satysfakcji osobom lubiącym koncentrować się na realizowanych zadaniach

  • środowisko pracy, w którym oczekiwania są jasne, a zasługi i rozwój doceniane

  • praca od poniedziałku do piątku z elastycznym czasem rozpoczęcia pracy (pomiędzy godz. 5.55 a 8.55)

  • ubezpieczenie na życie (dla pracownika i członków rodziny)

  • Fundusz Świadczeń Socjalnych

  • paczki świąteczne dla dzieci

  • możliwość przystąpienia do Pracowniczej Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

FA Krosno jest wiodącym producentem sprężyn gazowych w Europie dla branży motoryzacyjnej. Współpracujemy bezpośrednio z producentami samochodów osobowych, ciężarówek oraz autobusów. Projektujemy unikalne rozwiązania konstrukcyjne w oparciu o specyfikacje i wymagania klientów.

W procesie wytwarzania stosujemy zaawansowane systemy zarządzania przedsiębiorstwem oraz zautomatyzowane procesy technologiczne wszystko po to, by osiągnąć zadowolenie klienta oraz pozycję lidera na rynku europejskim.

FA Krosno S.A. posiada Certyfikat IATF 16949, który jest potwierdzeniem zasad wg jakich zorganizowana i zarządzana jest firma.

Przewiń do profilu firmy

Chcielibyśmy poinformować, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.