Oferta pracy

Starszy Inżynier Systemów IT/Architekt IT

Fujitsu Technology Solutions Sp. z o.o.O firmie

  • Krakowiaków 36, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Fujitsu Technology Solutions Sp. z o.o.

Krakowiaków 36

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Microsoft Server

  • VMware

  • Hyper-V

Mile widziane

  • HCI

  • VDI

  • SQL

  • Exchange

Twój zakres obowiązków

  • Praca w zespole ekspertów o szerokiej wiedzy w wielu obszarach IT, gwarantująca wymianę doświadczeń i poszerzanie horyzontów.

  • Realizacja usług wdrożenia i utrzymania heterogenicznych środowisk IT klientów (m.in. przygotowanie projektu technicznego, instalacje, migracje i konfiguracje systemów, przygotowanie dokumentacji powdrożeniowej i utrzymaniowej, realizacja zgłoszeń serwisowych zgodnie z SLA, itp.).

  • Pełnienie roli Architekta IT w projektach wdrożeniowych i utrzymaniowych

  • Świadczenie dyżurów serwisowych

Nasze wymagania

  • Szerokiej wiedzy nt. systemów operacyjnych Windows Server w tym usługi katalogowe, usługi klastrowe, serwery plików, itp.

  • Doświadczenia z platformami wirtualizacyjnymi VMware i Hyper-V

  • Znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

  • Znajomość rozwiązań VDI (VMware Horizon lub Citrix)

  • Znajomość systemu poczty Exchange

  • Znajomość Microsoft SQL (w zakresie utrzymania silnika baz danych)

  • Znajomość rozwiązań HCI (VMware vSAN lub Storage Spaces)

  • Znajomość hardware'u z obszaru: serwery x86/storage/sieć SAN

  • Certyfikat VMware VCP Data Center Virtualization lub VCP Desktop&Mobility

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia.

  • Szeroki pakiet benefitów.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia.

  • Miłą i przyjazną atmosferę w zespole.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • program emerytalny

  • korporacyjna karta kredytowa

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne