Starszy inżynier wsparcia produkcji w Dziale Systemów Sterowania

ANWIL S.A.

  • Toruńska 222, Włocławek
    Włocławek, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

ANWIL S.A.

Toruńska 222

Włocławek

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór i zapewnienie sprawności technicznej w zakresie komputerowych systemów sterowania, monitorowania i zabezpieczeń poprzez analizę zużycia oraz planowanie i zakupy niezbędnych części zamiennych, diagnostykę pracy, usuwanie usterek/awarii, zapewnienie aktualności kopii oprogramowania użytkowego i systemowego

  • Zapewnienie bezpieczeństwa teleinformatycznego komputerowych systemów sterowania, monitorowania i zabezpieczeń

  • Zapewnienie integracji komputerowych systemów sterowania, monitorowania i zabezpieczeń z systemami nadrzędnymi i informacyjnymi Spółki

  • Analiza obowiązujących w Spółce standardów technicznych i procedur operacyjnych w zakresie komputerowych systemów sterowania, monitorowania i zabezpieczeń, aktualizacja, tworzenie/uczestnictwo w opracowaniu nowych standardów

  • Uczestnictwo w procesach modernizacji oraz nowych wdrożeń komputerowych systemów sterowania, monitorowania i zabezpieczeń we wszystkich fazach realizacji projektu

  • Uczestnictwo w opracowaniu, wdrażaniu i eksploatacji zaawansowanych technik sterowania, monitoringu oraz optymalizacji procesów technologicznych

  • Uczestnictwo w pracach zespołów dokonujących analiz technicznych, takich jak: HAZOP, SIL, itp.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: automatyka, automatyka przemysłowa, systemy sterowania, mechatronika, informatyka przemysłowa

  • Praktyczne umiejętności i wiedza w zakresie konfiguracji, programowania, diagnostyki, protokołów komunikacji, architektury oraz eksploatacji i serwisu systemów monitoringu, sterowania i zabezpieczeń (DCS, PLC, ESD/SIS)

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym (B1)

  • Bardzo dobra znajomość pakietu Ms Office

  • Prawo jazdy kat. B

  • Profesjonalizm i współpraca w realizacji zadań

  • Sumienność i dyscyplina pracy

  • Praca pod presją

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku w firmie produkcyjnej

  • Posiadanie wiedzy w zakresie bezpieczeństwa funkcjonalnego oraz automatyki obiektowej

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie

  • Pracę w nowoczesnym i międzynarodowym koncernie

  • Możliwość pracy z ekspertami z różnych dziedzin

  • Wyzwania zawodowe na światowym poziomie

  • Uczestnictwo w dużych, nowatorskich projektach

  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi i metod pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • inicjatywy dobroczynne

  • system premiowy

ANWIL S.A.

ANWIL S.A. należy do Grupy ORLEN, największego koncernu multienergetycznego w Europie Środkowo-Wschodniej. Jesteśmy jednym z czołowych europejskich producentów nawozów azotowych i jedynym wytwórcą suspensyjnego polichlorku winylu w Polsce. Eksportujemy swoje produkty do blisko 30 krajów na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowo otrzymasz

  • Mobilność wewnątrz Grupy ORLEN i możliwości rozwoju w zagranicznych spółkach

  • Mentoring pracowniczy wspierający Twój rozwój zawodowy

  • Programy well-beingowe wspierające dobrostan

  • Program wspierający rodzinę

  • Dostęp do platformy kafeteryjnej