Ta oferta pracy jest nieaktualna od 134 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Starszy Inżynier

  • Zegrze (pow. legionowski), mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 13.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Wojskowy Instytut Łączności
    w Zegrzu/k Warszawy
    poszukuje pracownika na stanowisko

    STARSZY INŻYNIER
    Miejsce pracy: Zegrze (pow. legionowski)

    Opis stanowiska:

    Praca ma charakter inżynieryjno-techniczny. Zakres obowiązków na w/w stanowisku będzie obejmował w szczególności:

    • projektowanie, tworzenie, optymalizacja aplikacji
    • dokumentowanie oprogramowania
    • udział w projektach z dziedziny radiokomunikacji
    • tworzenie dokumentacji technicznej

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe – kierunek informatyka, telekomunikacja, elektronika lub pokrewne
    • znajomość języków programowania Java, C++
    • dobra znajomość obsługi systemów operacyjnych Windows
    • zdolność analitycznego myślenia
    • terminowość i umiejętność organizacji pracy własnej

    Dodatkowe umiejętności:

    • znajomość systemów mapowych GIS
    • znajomość środowisk Matlab, LabView
    • znajomość obsługi systemu Linux
    • umiejętność programowania układów FPGA
    • dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
    • zdolność do pracy na pełny etat
    • zdolność do uzyskania poświadczenia bezpieczeństwa o klauzuli POUFNE

    Dodatkowymi atutami kandydata będą:

    • 2–letnie zatrudnienie na stanowisku programisty
    • komunikatywność
    • umiejętność pracy w zespole

    Oferujemy:

    • atrakcyjne warunki pracy w instytucie badawczym, zatrudnienie na umowę o pracę
    • możliwość rozwoju zawodowego i naukowego poprzez udział w projektach naukowych, konferencjach krajowych i zagranicznych oraz szkoleniach
    • możliwość uzyskania dodatkowych gratyfikacji finansowych (umowy cywilno-prawne).

    Oferty pracy (CV) należy kierować pod adres:
    Wojskowy Instytut Łączności, 05-130 Zegrze Południowe,
    ul. Warszawska 22A lub za pomocą przycisku Aplikuj.

    Prosimy o zamieszczenie klauzuli wyrażającej zgodę na przetwarzanie danych osobowych. "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)"