Logo Pracuj.pl

Starszy Kasjer Sklepu Dealz

Dealz Poland Sp. z o.o. - SklepyO firmie

  • Praca zmianowa:
    tak
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna + delegacje

Dealz Poland Sp. z o.o. - Sklepy

aleja Armii Krajowej 20

Świdnik

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa kasy fiskalnej
  • Obsługa Klienta zgodnie ze standardami
  • Dbanie o właściwe ułożenie i ekspozycję towaru na sali sprzedaży, i w magazynie
  • Odpowiedzialność za powierzony zespół pracowników

Nasze wymagania

  • Umiejętność współpracy i zlecania zadań
  • Zaangażowanie
  • Brak przeciwwskazań do pracy w sklepie
  • Odpowiedzialność
  • Entuzjazm

To oferujemy

  • Gwarantujemy umowę o pracę
  • Wynagrodzenie na czas
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Możliwość awansu i rozwoju zawodowego
  • Brak konieczności posiadania książeczki zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • Pracę w przyjaznym zespole

Benefity

  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne

Jesteśmy przekonani, że nasz sprawdzony model sklepu podbije serca polskich klientów, a Ty możesz stać się częścią naszego wspólnego sukcesu!

Dealz to międzynarodowa sieć sklepów będąca częścią Pepco Group.

Pierwszy sklep w Polsce otworzyliśmy w lutym 2018 roku w Swarzędzu k. Poznania.

Dziś jest ich blisko 200, a my wciąż mamy ochotę na więcej!

Takiego sklepu jeszcze nie było!

Sklepy Dealz w Polsce oferują swoim klientom szeroki asortyment produktów spożywczych, przemysłowych, drogeryjnych oraz kosmetycznych dobrych marek, w super cenach, zawsze!

Starszy Kasjer Sklepu Dealz, aleja Armii Krajowej 20, Świdnik