Logo Pracuj.pl

Starszy Kierownik Działu Suchej Żywności i Logistyki

MAKRO Cash & Carry Polska S.A.O firmie

  • Przejazdowo (pow. gdański)
    Przejazdowo (pow. gdański), pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie realizacji celów biznesowych Działu suchej żywności i Logistyki
  • zarządzanie procesem sprzedaży, w tym dbałość o ekspozycję, jakość i dostępność towaru
  • nadzorowanie procesu wstępnej kompletacji zamówień dla Klientów
  • nadzorowanie procesów logistycznych w Hali
  • aktywna sprzedaż i profesjonalna obsługa Klientów
  • organizowanie i nadzorowanie pracy podległego Zespołu
  • współdziałanie w tworzeniu wizerunku MAKRO jako firmy przyjaznej Klientowi

Nasze wymagania

  • entuzjazm i zaangażowanie podczas codziennej pracy z Klientem
  • doświadczenie w pracy w sprzedaży i bezpośredniej obsłudze Klienta - warunek konieczny
  • mile widziane doświadczenie w organizowaniu procesów logistycznych
  • minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym i w organizowaniu pracy Zespołu
  • wykształcenie wyższe
  • otwartość na zmiany
  • dobra znajomość programów MS Office (szczególnie Excel)
  • gotowość do pracy fizycznej
  • dyspozycyjność (praca zmianowa również w porze nocnej i w weekendy)

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz system premiowy
  • możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenia swoich kompetencji w dynamicznej, międzynarodowej firmie - jesteśmy liderem w branży handlu hurtowego
  • zniżki na zakupy w Makro
  • ubezpieczenie grupowe na życie na preferencyjnych warunkach
  • pakiet prywatnej opieki medycznej na preferencyjnych warunkach
  • dofinansowanie do karty sportowo-rekreacyjnej
  • dofinansowanie do posiłków
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy

MAKRO Cash & Carry Polska S.A.

MAKRO Cash & Carry to międzynarodowa firma działająca w branży handlu hurtowego w 30 lokalizacjach w całym kraju.

Więcej ofert i informacji o naszej firmie znajdziesz na: www.makro.pl

Starszy Kierownik Działu Suchej Żywności i Logistyki, Przejazdowo (pow. gdański)