Logo Pracuj.pl

Starszy Kierownik Kawiarni

Etno Cafe Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Serwowanie najlepszej kawy i dostarczanie produktów najwyższej jakości
  • Zapewnienie gościnności i tworzenie przyjaznej atmosfery
  • Dbałość o standardy zapewniające bezpieczeństwo żywności
  • Budowanie aktywności sprzedażowej i kontrolowanie kosztów
  • Zarządzanie zespołem wspaniałych ludzi poprzez motywowanie, docenianie
  • Prowadzenie dziennych rozliczeń sprzedaży, zarządzanie obiegiem dokumentów magazynowych, poprawnym procesem inwentaryzacji, dokumentacją personalną
  • Zarządzanie dwoma lub trzema Kawiarniami

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenia w zarządzaniu zespołem na stanowisku Kierownika kawiarni w gastronomii
  • Wiedzę i zamiłowanie do rozwoju w świecie kawy – zarówno do picia jak i przygotowywania jej
  • Pozytywną energię, inicjatywę, zapał i entuzjazm w działaniu
  • Komunikatywności i swobody w pracy z klientem
  • Umiejętność myślenia w kategoriach rozwiązań oraz chęć stawiania czoła nowym wyzwaniom
  • Ambicję by rozwijać siebie i innych, by czasem rywalizować i osiągać to, co dla innych jest nieosiągalne
  • Dobrą organizację pracy, umiejętność ustalania priorytetów, terminowość
  • Zdolność pracy na cyfrach i wskaźnikach, w szczególności z użyciem arkusza excel

To oferujemy

  • Umowę o pracę,
  • Dni pełne wyzwań z marką budującą swoją historię,
  • Ładną przestrzeń kawiarni i profesjonalnie wyposażone miejsce pracy,
  • Możliwość rozwoju w firmie o wysokim potencjale wzrostu,
  • Niedostępny dla innych dostęp do własnej palarni i browaru Cold Brew,
  • Doświadczenie i wiedzę całego naszego zespołu, w tym między innymi najlepszych roasterów,
  • System nagród uzależniony od wyników Twojej kawiarni,
  • Kompleksowe szkolenie wprowadzające na stanowisko.

Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Szukamy kogoś kto:

  • będzie liderem,
  • będzie autorytetem,
  • będzie ekspertem,
  • będzie umiał słuchać naszych Gości, ale także współpracowników
  • będzie miał dużo pozytywnej energii i będzie kochał to co robi.

Starszy Kierownik Kawiarni, Warszawa