Starszy Kierownik Produktu (Okulistyka)

Adamed Pharma S.A. O firmie

Adamed Pharma S.A.

Mariana Adamkiewicza 6A

Pieńków (pow. nowodworski)

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie krótko i długoterminowych strategii oraz planów dla wybranych produktów okulistycznych OTC i OTX z portfela Adamed,

  • Udział w opracowywaniu strategii rozwoju portfolio produktowego,

  • Przygotowywanie kampanii i materiałów promocyjnych dla określonej grupy produktów,

  • Wdrażanie strategii i planów poprzedzonych badaniami rynku i testami rynkowymi lub projektami pilotażowymi,

  • Monitorowanie wiedzy marketingowej na temat produktu dla dedykowanej grupy Przedstawicieli Medycznych,

  • Stałą analizę rynku przy pomocy dostępnych narzędzi badań, uzyskiwanie i analizę informacji z innych działów,

  • Sporządzanie analiz dotyczących rozwoju produktów i zmian na rynku,

  • Zarządzanie budżetem promocyjnym produktów,

  • Zapewnienie oraz prowadzenie szkoleń, wspieranie pracowników sprzedaży w celu osiągania przez nich postawionych celów w sposób profesjonalny, etyczny i naukowy.

Nasze wymagania

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w zarządzaniu markami (leki OTC, RX, wyroby medyczne lub suplementy diety),

  • Udokumentowane sukcesy w samodzielnym zarządzaniu markami lub projektami strategicznymi dla marek OTC,

  • Wiedza z zakresu planowania sprzedaży i aktywności marketingu konsumenckiego oraz medycznego,

  • Znajomość i umiejętność wykorzystania narzędzi i technik marketingowych stosowanych w sektorze farmaceutycznym dla produktów sprzedawanych bez recepty

  • Znajomość rynku farmaceutycznego i zależności panujących na rynku farmaceutycznym (lekarz, apteka, pacjent),

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: marketing, zarządzanie lub medyczne,

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

  • Wysokie umiejętności analityczne,

  • Znajomość MS Office - poziom zaawansowany,

  • Prawo jazdy kategorii B.

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny

  • Atrakcyjny system premiowy

  • Kafeterię szkoleń

  • Zdrowie na 5 (akcje profilaktyczne, konsultacje medyczne, seminaria, szczepienia)

  • Możliwość realizacji swoich pasji (sport, wolontariat, ekologia)

  • Narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)

  • Eventy Integracyjne (Festiwal Wartości, Mikołajki, Spotkania świąteczne)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • karty przedpłacone

  • program rekomendacji pracowników

Tak się u nas pracuje