Oferta pracy

Starszy Konstruktor CAD

DRÄXLMAIER

  • Jelenia Góra

    Jelenia Góra, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie prac projektowych w obszarze mechanicznym i elektromechanicznym zgodnie z wymogami klienta oraz z zachowaniem norm jakościowych i obowiązujących terminów

  • Analiza technologii, kosztów produkcji oraz tolerancji wykonania projektowanych elementów

  • Tworzenie i aktualizacja modeli 3D, dokumentacji rysunkowej oraz prezentacji

  • Rozwój i optymalizacja komponentów od fazy koncepcyjnej do produkcji seryjnej

  • Rozwijanie nowych koncepcji

  • Rozwój oprzyrządowania okołoprodukcyjnego służącego do testowania komponentów

  • Wdrażanie i szkolenie nowych pracowników działu

  • Uczestnictwo w międzynarodowych spotkaniach

Nasze wymagania

  • Masz wykształcenie wyższe o profilu mechanicznym

  • Masz doświadczenie w technologii wtrysku oraz znasz zasady konstrukcji elementów z tworzyw sztucznych

  • Masz doświadczenie w technologii gięcia/tłoczenia blach oraz znasz zasady konstrukcji elementów blaszanych

  • Znasz język niemiecki i/lub angielski

  • Potrafisz myśleć analitycznie i jesteś samodzielny w rozwiązywaniu zadań

  • Interesujesz się motoryzacją i znasz budowę samochodu

  • Znasz programy CAD (CATIA v5, NX)

  • Jesteś otwarty na wyjazdy służbowe, prawo jazdy kat. B

To oferujemy

Wyobraź sobie, że pracujesz w firmie, która:

-Jest w rankingu 100 najlepszych dostawców w branży automotive

-Oferuje stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

-Zachęca ciekawą pracą w międzynarodowym środowisku oraz wyjazdami do zagranicznych oddziałów

-Stawia na rozwój zawodowy pracowników poprzez szkolenia, kursy językowe (angielski, niemiecki), dofinansowanie do studiów

-Tworzy przyjazne środowisko pracy

-Pozwala na elastyczny czas pracy, promując work-life balance

-Umożliwia dostęp do platformy benefitów, w której decydujesz z których benefitów będziesz korzystać

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • dyżury lekarza w biurze

  • program rekomendacji pracowników

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą pracy i gotowy sprostać wyzwaniom, żeby rozwijać swoją karierę, złóż aplikację.

Czekamy na Twoje zgłoszenie online!

Osoba kontaktowa: Klaudia Krawczyk

Numer telefonu: +48 573788460

DRÄXLMAIER

Marka DRÄXLMAIER jest gwarantem innowacji i liderem na rynku motoryzacyjnym od ponad 60 lat. Każdego dnia ponad 75 000 pracowników w ponad 20 krajach na całym świecie projektuje i produkuje m. in. nowoczesne i ekskluzywne elementy wyposażenia wnętrz samochodowych i wiązki elektryczne. Naszymi Klientami są producenci samochodów z sektora Premium.

Przewiń do profilu firmy