Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Starszy Konstruktor Elektronik (projekty międzynarodowe)

DTH Selection sp. z o.o.

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Rekrutujemy dla

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z kapitałem amerykańskim, dla której poszukujemy inżynierów elektroników posiadających doświadczenie w projektowaniu układów elektronicznych. Zatrudniona osoba będzie współpracowała bezpośrednio z oddziałem firmy w USA i wspierała realizacje ambitnych projektów rozwojowych.

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie układów elektronicznych, stosowanych w przemyśle motoryzacyjnym

  • Projektowanie obwodów drukowanych

  • Opracowanie programowania mikrokontrolerów

  • Weryfikację oprogramowania wbudowanego oraz działania układów elektronicznych

  • Opracowanie i wdrożenia testów zgodności wyrobów

  • Nadzór nad wdrożeniami produkcyjnymi projektów zawierających układy elektroniczne

  • Zdalną współpracę z oddziałem firmy zlokalizowanym w USA z możliwością wykorzystania zaplecza badawczo-rozwojowego zlokalizowanego w siedzibie firmy w Białymstoku

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenia wyższego technicznego (preferowane kierunki: elektronika, elektrotechnika, automatyka i robotyka)

  • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku związanym z samodzielnym projektowaniem urządzeń elektronicznych zawierających przetwornice DC/DC, mikrokontrolery ARM, analogowe obwody pomiarowe współpracujące z ADC i inne

  • Praktycznej umiejętności programowania mikrokontrolerów w języku C/C++

  • Znajomości zasad komunikacji CAN oraz protokołów J1939/CANOpen

  • Znajomość analiz DFMEA, PFMEA oraz procesu DVP&R

  • Praktycznej znajomości AltiumDesigner™ oraz oprogramowania do obliczeń inżynierskich

  • Znajomości języka angielskiego umożliwiającej swobodną komunikację w mowie i piśmie oraz opracowywanie i analizę dokumentacji

  • Owartość na relokację do Białegostoku

  • Gotowość do zagranicznych wyjazdów służbowych do USA

Pracodawca oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w ramach umowy o pracę

  • Możliwość pracy w strukturach międzynarodowego koncernu z branży produkcji komponentów dla branży motoryzacyjnej

  • Wyjazdy na szkolenia do USA

  • Pracę częściowo zdalną / hybrydową

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Dofinansowanie wypoczynku letniego

  • Świadczenia świąteczne

  • Dofinansowanie do karty sportowej

  • Możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

DTH Selection – jesteśmy firmą specjalizującą się w rekrutacji kadry dla sektorów inżynieryjnych. Od 2009 roku wspieramy naszych partnerów w selekcji kandydatów na stanowiska specjalistyczne i menedżerskie.

Przewiń do profilu firmy