Oferta pracy

Starszy Konstruktor Elektryk

HOMAG

  • Ignacego Prądzyńskiego 24, Środa Wielkopolska
    Środa Wielkopolska, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

HOMAG

Ignacego Prądzyńskiego 24

Środa Wielkopolska

Twój zakres obowiązków

  • Dobór komponentów elektrycznych;

  • Modularyzacja istniejących rozwiązań;

  • Opracowywanie dokumentacji elektrycznej;

  • Opracowanie przebiegu oraz nadzór nad testowaniem prototypów;

  • Ścisła współpraca w środowisku międzynarodowym z Konstruktorami mechanicznymi, elektrycznymi i programistami;

  • Udział w projekcie modernizacji systemu sterowania;

  • Praca w obszarze maszyn WEINMANN Budownictwo drewniane | HOMAG;

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne - preferowany kierunek Elektrotechnika, Automatyka;

  • Wiedza z zakresu sensoryki, aktoryki, techniki bezpieczeństwa poparta kilkuletnim doświadczeniem w automatyce przemysłowej;

  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i w piśmie lub j. niemieckiego umożliwiająca sprawną komunikację i współpracę w międzynarodowym środowisku projektowym;

  • Umiejętność czytania i tworzenia schematów elektrycznych, dodatkowy atut to znajomość środowiska EPLAN;

  • Kreatywność, samodzielność, zorientowanie na cele, umiejętność pracy w zespole;

  • Mile widziana umiejętność programowania PLC w języku ST zgodnie z normą IEC 61131; oraz znajomość dobrych praktyk programowania (np. podział na warstwy, modularyzacja);

  • Mile widziana znajomość CoDeSys;

  • Prawo jazdy kat. B, gotowość do wyjazdów do Niemiec (średnio 3-4 razy w roku);

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

HOMAG

Innovationeering 4.0 oznacza dla nas: odwagę w dążeniu do kreowania niezwykłych pomysłów i wyznaczaniu trendów w cyfrowej epoce przemysłowej. Jako wiodąca firma z branży inżynieryjno-mechanicznej cieszymy się, gdy inni podzielają naszą pasję.

Przewiń do profilu firmy