Zainteresowanych prosimy o kontakt pod numerem telefonu 600 108 050 lub o przesyłanie CV z dopisaną klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm.). Informacja o przetwarzaniu danych osobowych Zamieszczenie w CV dodatkowych informacji w postaci numeru telefonu, adresu e-mail oraz zdjęcia (wizerunku) jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie tych informacji. Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Nysa Zakład Pojazdów S.A. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Szczecińskiej 5L. Posiada Pani /Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, jak również prawo do ograniczenia ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych; Przysługuje Pani / Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeżeli przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO; Pani / Pana dane osobowe nie będą przekazywane żadnym odbiorcom danych; Pani / Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą profilowane; Podanie przez Panią / Pana danych jest warunkiem umownym i jest dobrowolne; Pracodawca nie może przetwarzać powyższych danych w sposób naruszający Pani / Pana dobre imię lub dobra osobiste, a także w zakresie i celu innym niż wskazane powyżej.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
NYSA Zakład Pojazdów S.A.

Konstruktor

NYSA Zakład Pojazdów S.A.O firmie

  • Hutnicza 20F, Gdynia
    Gdynia, pomorskie
  • Ważna jeszcze 16 dni
    do: 21 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Hutnicza 20F

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie modeli 3D nowych rozwiązań konstrukcyjnych,

  • Wykonywanie dokumentacji technicznej wykonawczej 2D,

  • Praca projektowa związana z tworzeniem koncepcji, rysunku oraz realizacją projektów,

  • Realizacja i rozwój projektów od fazy pomysłu do wdrożenia,

  • Współpraca z działami R&D innych firm oraz dostawcami komponentów,

  • Udział w prowadzonych testach i badaniach nowych rozwiązań,

  • Przygotowywanie raportów z przeprowadzanych badań i testów,

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, kierunek mechanika i budowa maszyn lub pokrewne,

  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,

  • Bardzo dobra znajomość Solid Works,

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość NX, Matlab,

  • Zdolność analitycznego myślenia,

  • Umiejętność realizacji nowych pomysłów od fazy projektu do wdrożenia,

  • Dobra organizacja pracy, zorientowanie na osiąganie celów,

  • Średniozaawansowana znajomość języka angielskiego (znajomość na poziomie wyższym będzie dodatkowym atutem)

To oferujemy

  • Umowę o pracę,

  • Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie,

  • Pracę przy realizacji nowych projektów,

  • Elastyczne godziny pracy,

  • Wynagrodzenie adekwatne od posiadanego doświadczenia i wiedzy,

  • Przyjazną atmosferę w pracy

Oferta skierowana jest do osób energicznych i zaangażowanych, które chcą poszerzać swoje doświadczenia zawodowe. Szukamy kandydatów ambitnych, z entuzjazmem, o silnej motywacji do osiągania sukcesów. Osób energicznych w działaniu, podzielających nasze wartości, którzy pragną wziąć na siebie odpowiedzialność i z zaangażowaniem uczestniczyć w rozwoju naszej firmy.

Przewiń do profilu firmy

Stanowisko pracy, na które poszukiwany jest kandydat związane jest z realizacją przez Nysę Zakład Pojazdów projektu „Uniwersalny elektryczny zestaw napędowy do pojazdów elektrycznych z modułowym zasobnikiem baterii (eKIT)”. Projekt realizowany jest w ramach Działania 1.1: „Projekty B+R przedsiębiorstw”, Poddziałanie 1.1.1. „Badania przemysłowe i prace rozwojowe realizowane przez przedsiębiorstwa” Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020 oraz jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, na podstawie Umowy o dofinansowanie z dnia 16-07-2020 r. nr POIR.01.01.01-00-1245/19.