Logo Pracuj.pl

Konstruktor

NYSA Zakład Pojazdów S.A.O firmie

  • Gdynia, pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

NYSA Zakład Pojazdów S.A.

Hutnicza 20F

Gdynia

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie modeli 3D nowych rozwiązań konstrukcyjnych,
  • Wykonywanie dokumentacji technicznej wykonawczej 2D,
  • Praca projektowa związana z tworzeniem koncepcji, rysunku oraz realizacją projektów,
  • Realizacja i rozwój projektów od fazy pomysłu do wdrożenia,
  • Współpraca z działami R&D innych firm oraz dostawcami komponentów,
  • Udział w prowadzonych testach i badaniach nowych rozwiązań,
  • Przygotowywanie raportów z przeprowadzanych badań i testów,

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, kierunek mechanika i budowa maszyn lub pokrewne,
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
  • Bardzo dobra znajomość Solid Works,
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość NX, Matlab,
  • Zdolność analitycznego myślenia,
  • Umiejętność realizacji nowych pomysłów od fazy projektu do wdrożenia,
  • Dobra organizacja pracy, zorientowanie na osiąganie celów,
  • Średniozaawansowana znajomość języka angielskiego (znajomość na poziomie wyższym będzie dodatkowym atutem)

To oferujemy

  • Umowę o pracę,
  • Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie,
  • Pracę przy realizacji nowych projektów,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Wynagrodzenie adekwatne od posiadanego doświadczenia i wiedzy,
  • Przyjazną atmosferę w pracy

Oferta skierowana jest do osób energicznych i zaangażowanych, które chcą poszerzać swoje doświadczenia zawodowe. Szukamy kandydatów ambitnych, z entuzjazmem, o silnej motywacji do osiągania sukcesów. Osób energicznych w działaniu, podzielających nasze wartości, którzy pragną wziąć na siebie odpowiedzialność i z zaangażowaniem uczestniczyć w rozwoju naszej firmy.

Stanowisko pracy, na które poszukiwany jest kandydat związane jest z realizacją przez Nysę Zakład Pojazdów projektu „Uniwersalny elektryczny zestaw napędowy do pojazdów elektrycznych z modułowym zasobnikiem baterii (eKIT)”. Projekt realizowany jest w ramach Działania 1.1: „Projekty B+R przedsiębiorstw”, Poddziałanie 1.1.1. „Badania przemysłowe i prace rozwojowe realizowane przez przedsiębiorstwa” Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020 oraz jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, na podstawie Umowy o dofinansowanie z dnia 16-07-2020 r. nr POIR.01.01.01-00-1245/19.

Konstruktor, Hutnicza 20F, Gdynia