Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Starszy konstruktor mechanik – team lead

Averna Sp. z o.o.O firmie

Averna Sp. z o.o.

Zakopiańska 175

Kraków

jest integratorem systemów pomiarowych i testujących. Jesteśmy częścią globalnej firmy Averna dostarczającej swoje rozwiązania inżynieryjne dla największych firm technologicznych świata. Nasze kompetencje pozwalają na dostarczenie rozwiązań pod klucz w dziedzinach akwizycji oraz przetwarzania sygnałów elektrycznych i nieelektrycznych, systemów wizji maszynowej oraz kontroli procesów produkcyjnych.

Więcej informacji na temat Averna Sp. z o.o. można znaleźć pod adresem: www.averna.com

Obecnie do naszego biura w Krakowie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Jeśli posiadasz:

  • wykształcenie wyższe techniczne (mechanika i budowa maszyn, mechatronika)
  • co najmniej 5-letnie doświadczenie zawodowe w projektowaniu maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • znajomość zagadnień związanych z projektowaniem fikstur do testowania płytek PCB
  • bardzo dobrą znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • umiejętność współpracy w zespole (również międzynarodowym) i dobrej organizacji własnej pracy
  • naturalne zdolności przywódcze i organizacyjne
  • pasję do projektowania mechaniki
  • inżynieryjną kreatywność i chęć czynnego udziału w realizowanych projektach

to Averna jest miejscem dla Ciebie!

Twoimi zadaniami będą:

  • projektowanie maszyn używanych do testowania produktów klienta
  • zarządzanie kilkuosobowym zespołem specjalistów i ich wsparcie merytoryczne
  • praca w środowisku Solid Works
  • pomoc ekspercka w procesie montażu zaprojektowanych maszyn
  • ścisła współpraca z inżynierami, kierownikami projektów, wyższym kierownictwem firmy
  • kontakt z klientami w języku angielskim i polskim

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zero monotonii – każde produkowane urządzenie to nowe wyzwanie!
  • szeroki wachlarz projektów dla klientów z całego świata
  • budżet szkoleniowy
  • pakiet benefitów
  • regularne imprezy integracyjne i fantastyczną atmosferę 😊

Osoby zainteresowane ofertą uprzejmie proszę o przesyłanie CV i/lub listu motywacyjnego za pomocą przycisku "Aplikuj"

Jednocześnie, uprzejmie proszę o zamieszczenie w CV i liście motywacyjnym następującej klauzuli zgody:

Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Averna sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (52-326), ul. Eugeniusza Kwiatkowskiego 4, KRS: 0000314993 dla potrzeb niezbędnych do  realizacji procesu rekrutacji. Brak powyższej zgody w przesłanej dokumentacji, skutkuje pominięciem Twojej kandydatury w procesie rekrutacji, wobec braku podstawy do przetwarzania Twoich danych osobowych.

Ponadto informujemy, że administratorem Twoich danych osobowych jest Averna sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (KRS : 0000314993). Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. W związku z realizacją umowy Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane odbiorcom zewnętrznym, jeśli jest to konieczne do wykonania umowy, takim jak: księgowym, doradcom, dostawcom IT, kancelariom prawnym.

Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych w procesie rekrutacji, nie dłużej niż rok od zakończenia rekrutacji.
Twoje dane osobowe będą przekazywane podmiotom z naszej grupy kapitałowej, w tym do państwa trzeciego (Kanady) wyłącznie w celu usprawnienia współpracy w ramach naszej grupy kapitałowej, przy czym dla państwa trzeciego potwierdzony został odpowiedni stopień ochrony przetwarzania danych osobowych przez KE.
Możesz uzyskać kopię danych osobowych przekazywanych do państwa trzeciego, po uprzednim złożeniu wniosku w tym przedmiocie.

Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, jeżeli dane są przetwarzane na podstawie zgody.

Masz prawo wniesienia skargi do GIODO/ Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uznasz, iż przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. (RODO).

Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne w celu przeprowadzenia rekrutacji, w której bierzesz udział.

Ogłoszenie archiwalne