Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Starszy Konstruktor

Dohmeyer Construction Sp. z o.o.

  • Wojska Polskiego 3, Mielec
    Mielec, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Wojska Polskiego 3

Mielec

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie całych zespołów i maszyn, modelowanie 3D (Solidoworks);

  • Stałe monitorowanie postępu powierzonych prac;

  • Bezpośredni kontakt z warsztatem i dostawcami;

  • Udział w spotkaniach z klientami w celu uzgodnień parametrów technicznych i procesowych oraz wykonanie na tej podstawie koncepcji projektowych;

  • Udział w naradach technicznych wewnętrznych (z członkami zespołu zaangażowanego w projekt) oraz zewnętrznych (uwzględniających przedstawicieli klienta);

  • Ścisła współpraca z działem ds. zamówień i zaopatrzenia w zakresie zamówień i kontroli części pochodzących od dostawców zewnętrznych;

  • Opracowanie i wdrażanie nowych rozwiązań konstrukcyjnych, technologicznych;

  • Współpraca przy opracowywaniu dokumentacji techniczno-ruchowej dla maszyn i urządzeń;

  • Współpraca przy opracowywaniu instrukcji obsługi technicznej zaprojektowanych maszyn i urządzeń,

  • Systematyczne informowanie kierownika działu o bieżącym statusie projektu

  • Dbałość o jakość i terminowość realizacji zadań

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne

  • minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • bardzo dobra umiejętność czytania rysunku technicznego

  • znajomość materiałów stosowanych do produkcji elementów stalowych

  • znajomość norm i wiedza z zakresu konstrukcji

  • dobra znajomość obsługi programu SolidWorks

  • znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji

  • umiejętność pracy w zespole

  • zaangażowanie, dobra organizacja pracy, precyzja

  • umiejętność rozwiązywania zadań niestandardowych

  • komunikatywność, kreatywność

  • gotowość do wyjazdów służbowych 2-4-dniowych

To oferujemy

  • praca w międzynarodowej firmie

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • praca w pełnym wymiarze godzin

  • stałe wynagrodzenie plus system motywacyjny

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne

  • możliwość udziału w zajęciach z języka angielskiego

  • przyjazną atmosferę w pracy

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Pracodawca wymaga CV.