Oferta pracy

Starszy Konstruktor Programista

Wojskowe Zakłady Uzbrojenia S.A.

  • Parkowa 42, Grudziądz
    Grudziądz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna

Parkowa 42

Grudziądz

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C++

  • C#

  • Visual Studio

Mile widziane

  • WPF

  • SQL

  • DirectX

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Opracowanie oprogramowania dedykowanego oraz dokumentacji konstrukcyjnej: wyrobów nowych, urządzeń naprawianych oraz oprzyrządowania specjalnego;

  • Opracowywanie założeń technicznych oraz koncepcji nowych produktów;

  • Współudział w projektowaniu architektury tworzonego oprogramowania;

  • Badania i testy wytworzonego oprogramowania;

  • Doskonalenie i modernizacja produkowanych w Wojskowych Zakładach Uzbrojenia S.A. wyrobów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe o profilu technicznym;

  • Bardzo dobra znajomość języków programowania C++ oraz C#;

  • Minimum 5 letniego doświadczenia zawodowego na stanowisku o profilu programistycznym;

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie z zrozumieniem dokumentacji technicznej;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Umiejętność myślenia analitycznego;

  • Znajomość środowiska MS Visual Studio.

  • Mile widziane:

  • Doświadczenie w tworzeniu oprogramowania pracującego w środowisku Linux;

  • Znajomość SQL;

  • Umiejętność tworzenia aplikacji desktopowych z wykorzystaniem technologii WPF;

  • Umiejętność tworzenia aplikacji desktopowych z wykorzystaniem technologii DirectX;

  • Podstawowa wiedza z zakresu elektroniki;

To oferujemy

  • Umowę o pracę,

  • Bogaty pakiet socjalny,

  • Pracę w dynamicznym i młodym zespole w Ośrodku Badawczo-Rozwojowym,

  • Liczne szkolenia,

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • parking dla pracowników

Przewiń do profilu firmy