Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Starszy Konstruktor

NEODYNAMIC Sp. z o.o.O firmie

5 0008 000 brutto / mies.

NEODYNAMIC Sp. z o.o.

Krótka 4

Tyniec Mały (pow. wrocławski)

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne projektowanie nowych maszyn przemysłowych wg wytycznych klientów

  • Modernizowanie istniejących maszyn

  • Wykonywanie dokumentacji technicznej oraz projektowej

  • Przygotowywanie wycen maszyn przemysłowych

  • Doradztwo w zakresie rozwiązań budowy maszyn przemysłowych

Nasze wymagania

  • Min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku konstruktora maszyn, mile widziane referencje

  • Doświadczenie w przygotowywaniu wycen maszyn przemysłowych

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: mechanika i budowa maszyn, automatyka i robotyka, mechatronika itp.)

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1

  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego

  • Znajomość zagadnień związanych z pneumatyką, budową maszyn, automatyzacją procesów oraz bezpieczeństwem maszyn

  • Zdolności analityczne, samodyscyplina, umiejętność krytycznego myślenia i skrupulatność

  • Zaangażowanie w realizowane projekty

  • Biegła obsługa narzędzi CAD (Inventor, AutoCAD)

  • Dyspozycyjność, komunikatywność

  • Aktywne prawo jazdy kat. B

  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej i szybko rozwijającej się firmie

  • Umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Premie za poprawnie zrealizowane projekty

  • Pracę w ambitnym i przyjaznym zespole

  • Szkolenia branżowe

  • Ciągłość rozwoju zawodowego

  • Godziny pracy 8-16

  • Oferowane narzędzia pracy: laptop, telefon

O nas

Misją firmy Neodynamic Sp. z o.o. jest optymalizowanie pracy maszyn przemysłowych przy wykorzystaniu najnowszych rozwiązań technicznych.

Czerpiąc ze zdobytego doświadczenia, oferujemy naszym Klientom najwyższej jakości produkty, które wydłużają czas pracy maszyn i urządzeń przemysłowych, dzięki przemślanym dostosowaniu do zastanych warunków pracy.

Nawiązujemy długoterminowe relacje z największymi światowymi producentami części do maszyn przemysłowych. Przykuwając uwagę do profesjonalizmu przeprowadzanych transakcji i najwyższego poziomu zadowolenia Klienta, wyznaczamy nowe standardy w tym zakresie.