Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Starszy Konstruktor

HAK Sp. z o.o.O firmie

  • Jerzmanowska 8F, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

HAK Sp. z o.o.

Jerzmanowska 8F

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • konstruowanie urządzeń transportu bliskiego (suwnice, trawersy, uchwyty i inne) i oprzyrządowania spawalniczego; praca na stanowiskach SolidEdge i AutoCad;

  • opracowywanie dokumentacji technicznej nowych produktów, maszyn, urządzeń;

  • zarządzanie podległym zespołem konstruktorów;

  • krytyczna analiza dokumentacji konstrukcyjnej i przyjętych rozwiązań;

  • dbałość o ergonomię zaprojektowanych urządzeń;

  • odpowiedzialność za terminową realizację projektów;

  • doskonalenie rozwiązań konstrukcyjnych już istniejących, wprowadzanie usprawnień, innowacji;

  • ciągłe podnoszenie kwalifikacji własnych i zespołu;

  • dbałość o wysoką jakość dokumentacji projektowej

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne o profilu mechanicznym;

  • min. 4-letnie doświadczenie na stanowisku samodzielnego konstruktora w branży maszynowej;

  • umiejętność prowadzenia obliczeń wytrzymałościowych elementów konstrukcji i maszyn;

  • umiejętność optymalizacji rozwiązań projektowych pod kątem technicznym i ekonomicznym;

  • dobra znajomość norm zharmonizowanych z dyrektywą maszynową 2006/42/WE;

  • zdolność analitycznego myślenia;

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;

  • stały rozwój zawodowy, udział w realizacji innowacyjnych i jednostkowych projektów realizowanych w ramach Centrum Badawczo Rozwojowego

  • możliwość współuczestnictwa w opracowaniu publikacji w zakresie różnego rodzaju nietypowych rozwiązań technicznych;

  • możliwość wdrażania własnych pomysłów oraz samodzielnej realizacji złożonych projektów przy jednoczesnym wsparciu doświadczonego zespołu;

  • dostęp do prywatnej opieki medycznej MEDICOVER;

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

Przedsiębiorstwo HAK to lider na rynku nowoczesnych i niestandardowych rozwiązań w dziedzinie transportu bliskiego. Tworzymy jednostkowe projekty dla największych firm, spełniające wymagania wszystkich środowisk pracy. Posiadamy status Centrum Badawczo-Rozwojowego, prowadzimy szeroką działalność naukową, a przede wszystkim – kreujemy niestandardowe rozwiązania, które są dla nas nieustannym wyzwaniem.

Przewiń do profilu firmy