Oferta pracy

Starszy Konsultant (Audit of Tax)

PwC

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • czynny udział w prowadzeniu audytów podatkowych na potrzeby badania sprawozdań finansowych klientów audytowych PwC należących do różnych sektorów biznesu,

  • bezpośredni kontakt z Klientami, prowadzenie spotkań i telekonferencji,

  • identyfikacja i analiza obszarów ryzyka podatkowego,

  • przygotowywanie projektów wniosków i raportów podsumowujących wyniki prac.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne lub prawnicze),

  • minimum trzy lata doświadczenia w pracy w obszarze CIT,

  • znajomość podstawowych zagadnień z zakresu rachunkowości,

  • zdolność analitycznego oraz kreatywnego myślenia,

  • dokładność i terminowość w realizacji powierzonych zadań,

  • doświadczenie w bezpośredniej pracy z Klientem,

  • umiejętność pracy w zespole oraz umiejętność efektywnej komunikacji ze współpracownikami,

  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego,

  • doświadczenie zdobyte w firmie doradczej będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • praca z najlepszymi ekspertami z branży,

  • rozwój zawodowy w firmie o międzynarodowej renomie,

  • bardzo dobra atmosfera pracy,

  • atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów,

  • możliwość pracy zdalnej

PwC

PwC to sieć ponad 250.000 pracowników w 158 krajach skupionych na tym, by dostarczać usługi najwyższej jakości w obszarach audytu, doradztwa podatkowego, konsultingu i rozwoju technologii. Dołącz do PwC i zmieniaj z nami zasady gry.

Przewiń do profilu firmy

W przypadku wystąpienia problemów przy składaniu aplikacji skontaktuj się z nami pod adresem mailowym: [email protected]

Uprzejmie informujemy, iż adres mailowy [email protected] nie służy do przesyłania aplikacji.