Starszy konsultant ds. bezpieczeństwa informacji w zespole Advisory

JT Weston sp. z o.o.O firmie

umowa o pracę
10 000–18 000
brutto / mies.
kontrakt B2B
netto (+ VAT) / mies.
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • rekrutacja zdalna

JT Weston sp. z o.o.

aleja Jana Pawła II 29

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • ISO 27000

  • ISO 22300

  • RODO/GDPR

Mile widziane

  • ITIL

  • COBIT

  • Wytyczne IT KNF

  • UKSC

  • PRINCE2

  • PMBoK

O projekcie

Starszy konsultant ds. bezpieczeństwa informacji w zespole Advisory odpowiedzialny będzie za prowadzenie projektów w obszarze bezpieczeństwa informacji lub/i ciągłości działania realizowanych dla wiodących podmiotów rynku kapitałowego, instytucji sektora publicznego oraz firm z pozostałych kluczowych branż i sektorów gospodarki.

Pracując z nami będziesz miał wgląd i realny wpływ na rozwój podmiotów z całego spektrum gospodarki – od małych firm, jak technologiczne start-up’y po duże międzynarodowe korporacje, od jednostek samorządu terytorialnego po ministerstwa i inne centralne jednostki administracji rządowej.

Jeśli szukasz niepowtarzalnej atmosfery pracy pełnej niecodziennych wyzwań biznesowych w środowisku dynamicznie rozwijającej się firmy doradczej oraz innowacyjnego software house’u, wśród ludzi, którzy są profesjonalistami i ekspertami w swych dziedzinach, koniecznie zaaplikuj do nas!

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie lub wsparcie w prowadzeniu projektów doradczych i audytów w obszarze bezpieczeństwa informacji lub/i ciągłości działania, w tym w szczególności:
  • Audytowanie, projektowanie i wdrażanie Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji zgodnie z normami z grupy ISO 27000, innymi dobrymi praktykami w obszarze bezpieczeństwa informacji oraz wymogami prawnymi
  • Audytowanie, projektowanie i wdrażanie Systemu Zarządzania Ciągłością Działania zgodnie z normami z grupy ISO 22300, innymi dobrymi praktykami w obszarze ciągłości działania oraz wymogami prawnymi
  • Wsparcie w realizacji projektów związanych z dostosowaniem do wymogów Wytycznych IT KNF, UKSC oraz Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych
  • Opracowywanie polityk, procedur, zasad i instrukcji związanych z bezpieczeństwem informacji / ciągłością działania
  • Opiniowanie projektów, systemów i aplikacji pod kątem spełnienia wymagań bezpieczeństwa / ciągłości działania
  • Prowadzenie szkoleń i prezentacji z obszaru bezpieczeństwa informacji / ciągłości działania
  • Uczestnictwo w innych projektach związanych z bezpieczeństwem IT lub/i ciągłością działania

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe – preferowany profil techniczny, informatyczny, ekonomiczno-biznesowy lub pokrewny
  • Doświadczenie w obszarze bezpieczeństwa informacji, udział w audytach bezpieczeństwa, prowadzeniu analiz ryzyka, wdrożeniach SZBI
  • Doświadczenie w obszarze zarządzania ciągłością działania, udział w audytach i wdrożeniach SZCD
  • Znajomość norm z serii ISO 27000, ISO 22300
  • Wiedza na temat rozwiązań informatycznych wykorzystywanych w bezpieczeństwie IT i ciągłości działania
  • Ogólna wiedza z zakresu ochrony danych osobowych, w tym Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne – komunikatywność, otwartość, umiejętność pracy w zespole
  • Biegła znajomość aplikacji pakietu MS Office
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Biegła znajomość języka angielskiego

  • Wcześniejsze doświadczenia w realizacji projektów w firmach konsultingowych
  • Posiadanie certyfikatu Audytora Wiodącego Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji wg ISO 27001
  • Posiadanie certyfikatu Audytora Wiodącego Systemu Zarządzania Ciągłością Działania wg ISO 22301
  • Posiadanie innych branżowych certyfikatów (np. CISM, CEH)
  • Wiedza i doświadczenie w zakresie wdrażania Wytycznych IT KNF, wymogów Ustawy o Krajowym Systemie Cyberbezpieczeństwa
  • Doświadczenie w prowadzeniu testów penetracyjnych
  • Znajomość metodyk i praktyk z zakresu zarządzania IT (np. ITIL, COBIT)
  • Znajomość metodyk z zakresu zarządzania projektami (np. PRINCE2, PMBoK)

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

20+

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • u klienta
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na produkt

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • czas na rozwój Twoich pomysłów
  • konferencje w Polsce
  • konferencje zagraniczne
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • treningi umiejętności miękkich
  • wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Udział w ciekawych, ambitnych projektach z różnych branż, realizowanych dla uznanych przedsiębiorstw polskich i zagranicznych
  • Możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia nowej wiedzy i umiejętności
  • Udział w konferencjach, dofinansowanie szkoleń i certyfikatów
  • Ustrukturyzowaną ścieżkę kariery
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności, doświadczenia i zaangażowania
  • Prywatną opiekę medyczną i pakiet sportowy
  • Elastyczne godziny pracy, w tym możliwość pracy w modelu hybrydowym (częściowo zdalnie / częściowo w biurze)
  • Niepowtarzalną atmosferę pracy w środowisku dynamicznie rozwijającej się firmy doradczej, w zespole tworzonym przez profesjonalistów i kolegów po fachu oraz przyjaciół po godzinach

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • strefa relaksu
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • wyjazdy na zagraniczne targi / konferencje
  • udział w programie ESOP (opcje na udziały w firmie)

JT Weston jest młodym, dynamicznie rozwijającym się start-up’em konsultingowym i technologicznym.

Wspieramy naszych klientów w obszarach strategii i efektywności organizacji IT, transformacji cyfrowej, bezpieczeństwa informacji, efektywności procesów biznesowych, zgodności z wymogami regulatorów rynku (KNF, GIODO) oraz międzynarodowymi normami i standardami. Dostarczamy innowacyjne rozwiązania IT oraz świadczymy usługi outsourcingowe.

W skład grupy kapitałowej JT Weston wchodzi również kancelaria prawna JT Weston Legal wspomagająca naszych klientów w większości kluczowych aspektów prawnych związanych z realizowanymi przez nas projektami biznesowymi i technologicznymi.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę www.jtweston.pl

Aktualne oferty pracodawcy
Nr referencyjny: SKBI/07/2021

Starszy konsultant ds. bezpieczeństwa informacji w zespole Advisory, aleja Jana Pawła II 29, Warszawa