Ta oferta pracy jest nieaktualna od 692 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Starszy Konsultant ds. Nieruchomości Komercyjnych

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2015-09-29

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Vertigo Property Group to firma działająca w branży nieruchomości komercyjnych, która od wielu lat działa na rynku nieruchomości biurowych, systematycznie zwiększając swój udział w rynku i wzmacniając
swoją pozycję w branży.

Naszą specjalizacją jest doradztwo oraz pośrednictwo w zakresie wynajmu powierzchni biurowych - głównie
na terenie Warszawy.

Portfolio naszych klientów obejmuje duże i uznane marki takie jak Grupa Wirtualna Polska, Vattenfall, Grupa Azoty, Alstom, Western Union i wiele innych.

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Kompleksową obsługę transakcji wynajmu/sprzedaży nieruchomości biurowych
  • Reprezentację Klientów, doradztwo w procesie poszukiwania powierzchni biurowych, wsparcie w procesie negocjacji umów
  • Rekrutacje i budowanie zespołu sprzedażowego
  • Budowanie długotrwałych relacji z klientami firmy oraz pozyskanymi kontrahentami
  • Analizę rynku: identyfikowanie nowych trendów, monitorowanie rozwoju branży Real Estate w Warszawie
  • Prowadzenie działań marketingowych w zakresie pozyskiwania nowych klientów

Wymagania:

Oczekujemy:

  • ­Wykształcenia wyższego (preferowana specjalizacja ekonomiczna lub związana z nieruchomościami)
  • ­Minimum 2-letniego doświadczenia zawodowego w branży nieruchomości komercyjnych lub w sektorze usług B2B
  • Doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą
  • Aktywnego pozyskiwania nowych Klientów
  • Doświadczenia w negocjacjach biznesowych
  • ­Dobrej znajomości języka angielskiego
  • ­Wiedza z zakresu komercjalizacji oraz dobra znajomość rynku biurowego będą dodatkowym atutem

Dodatkowo ważne cechy to:

  • Determinacja i chęć do działania
  • Wysoka kultura osobista oraz komunikatywność
  • Samodzielność w działaniu oraz umiejętności efektywnego gospodarowania czasem

Oferujemy:

  • Atrakcyjny system wynagradzania skoordynowany z oczekiwaniami kandydata
  • Możliwość budowania i koordynacji pracy zespołu sprzedażowego
  • Interesującą, pełną wyzwań pracę z różnymi Klientami
  • Przyjazną atmosferę pracy w energicznym zespole
  • Możliwości rozwoju w firmie o niekorporacyjnych standardach
  • Narzędzia do pracy (laptop,telefon)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem w formacie .pdf
klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Vertigo Property Group z siedzibą w Warszawie."

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się