Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Starszy Konsultant ds. Podatków

ID ADVISORY sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

plac Andersa 7

Stare Miasto

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne przygotowywanie opinii oraz pism w postępowaniach podatkowych, w tym wniosków o indywidualne interpretacje podatkowe.

  • Udział w postępowaniach przed organami podatkowymi, w tym czynnościach sprawdzających i kontrolach.

  • Przygotowywanie skarg do WSA, NSA oraz innych pism w ramach toczących się postępowań sądowo-administracyjnych.

  • Wsparcie klientów Kancelarii w zakresie bieżącego doradztwa podatkowego obejmującego głównie CIT, VAT, PIT, PCC.

  • Prowadzenie szkoleń i innych wystąpień o tematyce podatkowej.

  • Przygotowywanie artykułów podatkowych.

Nasze wymagania

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w obszarze podatkowym.

  • Umiejętność pisania opinii / raportów – przekazania myśli na piśmie.

  • Analityczne myślenie.

  • Znajomość angielskiego – poziom zaawansowany.

  • Zaangażowanie, pozytywne nastawienie.

  • Samodzielność i samodyscyplina.

  • Chęć ciągłego rozwoju.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie - stałe i premia zależna od rezultatów.

  • Współpraca z doświadczonymi doradcami i specjalistami z wieloletnim doświadczeniem w topowych spółkach doradczych (BIG4).

  • Dobrą atmosferę pracy.

  • Dużą samodzielność działania.

  • Brak korpo celów i ograniczenie wewnętrznych spotkań do tych niezbędnych😊

O nas

ID Advisory powstało w odpowiedzi na to, co w biznesie doradczym najważniejsze – potrzeby naszych Klientów.

Po wielu latach spędzonych na stanowiskach managerskich w firmach z tzw. Wielkiej Czwórki oraz w największych kancelariach prawnych, postanowiliśmy stworzyć miejsce, które pozwoli kompleksowo, a jednocześnie w zindywidualizowany sposób rozpatrywać problemy naszych klientów. Problemy nie tylko podatkowe czy prawne, ale przede wszystkim biznesowe.