Oferta pracy

Starszy Konsultant ds. Rekrutacji

LeasingTeam Professional

  • Warszawa, mazowieckie

  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

Podejmij wyzwanie i dołącz do nas! Aktualnie do zespołu poszukujemy:

Starszy Konsultant ds. RekrutacjiNumer ref.: 0046275

Zakres obowiązków:

Będziesz odpowiedzialny za:

  • Aktywne pozyskiwanie Kandydatów;
  • Samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych na stanowiska średniego i wyższego szczebla z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi HR;
  • Współpracę z innymi Konsultantami HR w zespole;
  • Współpracę z działem marketingu w zakresie eksperckich wypowiedzi w swojej dziedzinie;
  • Realizację swoich celów biznesowych oraz raportowanie wyników;
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie zawodowe w obszarze rekrutacji (mile widziana znajomość branży SSC/BPO lub innej );
  • Doświadczenie w obszarze headhuntingu oraz budowania długofalowych relacji zarówno z Klientami, jak i Kandydatami;
  • Wykształcenie wyższego lub ostatnie lata studiów;
  • Znajomość j. angielskiego;
  • Gotowość do pracy na celach i nastawienia na ich realizację (zarówno indywidualnie, jak i zespołowo);
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Samodzielność, wielozadaniowość i bardzo dobra organizacji pracy;
  • Doświadczenie w sprzedaży będzie Twoim dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Umowa o pracę lub kontrakt B2B;
  • Realne premie w systemie miesięcznym bez górnego limitu;
  • Praca w super teamie doświadczonych, energetycznych i otwartych ludzi;
  • Hybrydowy system pracy oraz elastyczny czas pracy (zaczynasz pracę między 8:00 a 9:00);
  • Możliwość rozwoju i awansu w strukturach Professional;
  • Możliwość kreowania swojego wizerunku jako eksperta w swojej branży poprzez aktywności w mediach;
  • Dodatkowe benefity (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta multisport).
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne