Ta oferta pracy jest nieaktualna od 65 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Starszy Konsultant ds. Sieci

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 22.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    THESAR-PRO Sp. z o.o.
    top
    Jesteśmy firmą współpracującą z dużym operatorem telekomunikacyjnym w zakresie prowadzenia projektów informatycznych o charakterze osobowym.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • Wprowadzanie zmian w sieciach
    • Konfiguracja urządzeń i systemów
    • Integracja i optymalizacja sieci
    • Zlecanie i wykonywanie prac planowych
    • Wprowadzanie zmian w bazach danych
    • Tworzenie i rozwój oprogramowania wspierającego zarządzanie siecią
    • Analiza danych sieciowych, generowanie raportów

    Wymagane kompetencje:

    Personalne
    • Komunikatywność
    • Umiejętność pracy w grupie
    • Umiejętność planowania pracy
    • Dyspozycyjność
    • Odpowiedzialność
    • Dokładność
    • Chęć zdobywania nowej wiedzy i umiejętności
    Specjalistyczne
    • Znajomość architektury sieci teletransmisyjnych SDH/xWDM/OTN
    • Znajomość systemów zarządzania sieciami teletransmisyjnymi
    • Znajomość pakietu Office
    • Język angielski - poziom średniozaawansowany
    Mile widziane
    • Doświadczenie w pracy z systemami SDH/xWDM
    • Udział w projektach
    • Umiejętność programowania
    Wykształcenie - techniczne (preferowane: telekomunikacja, teleinformatyka, informatyka) lub student tych kierunków.

    Wynagrodzenie:

    7000 zł brutto

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.