Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Starszy konsultant Dynamics NAV/BC

EIP Sp. z o.o.O firmie

EIP Sp. z o.o.

Jarosława Dąbrowskiego 30

Warszawa

EIP S.A. to nowoczesny i rozwijający się Microsoft Silver Partner z główną siedzibą w Warszawie. Zamierzamy poszerzyć skład zespołu Dynamics NAV/BC. Firma EIP specjalizuje się w automatyzacji procesów biznesowych w wielu branżach za pomocą rozwiązań Dynamics 365.

Obowiązkiem starszego konsultanta Dynamics NAV/BC będzie kierowanie i zarządzanie zespołem podczas wdrażania i wspierania projektów opartych na rozwiązaniach Microsoft Dynamics NAV/BC. Kolejnym zadaniem będzie nadzór nad zespołem w czasie analizowania procesów biznesowych, aby następnie móc wykorzystać zebrane informacje do tworzenia wzorców projektów funkcjonalnych, przeprowadzenia szkoleń i kierowania procesami migracji.

Główne obowiązki i wymagania:

  • Udział w projektowaniu, konfigurowaniu i personalizowaniu oprogramowania
  • Bezpośrednia współpraca z dostawcami zewnętrznymi, w tym z naszym partnerem MS NAV,
  • Informowanie o wszelkich technicznych wymogach projektu, w tym szkolenia dla użytkowników, oraz nadzorowanie ich realizacji,
  • Zarządzanie pracami wykonywanymi przez pracowników firmy oraz podmioty zewnętrzne, nadzorowanie procesów,
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień z obszarów księgowo – finansowych,
  • Znajomość tematyki związanej z systemem NAV: sprzedaż, zakup, gospodarka magazynowa, produkcja,
  • Udział we wdrożeniach systemów ERP,
  • Doświadczenie w tworzeniu specyfikacji funkcjonalnych systemów informatycznych,
  • Pozyskiwanie wymagań biznesowych, funkcjonalnych i niefunkcjonalnych, dokumentowanie i uzgadnianie wymagań i rozwiązań z partnerami wewnętrznymi,
  • Modelowanie procesów biznesowych,
  • Współpracę z zewnętrznymi dostawcami,
  • Poszukiwanie rozwiązań optymalizujących procesy biznesowe,
  • Udzielanie wsparcia merytorycznego wszędzie tam, gdzie jest ono potrzebne – od modelowania procesów po wspieranie procesu testowania,
  • Min. 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2.

Co oferujemy:

  • Wysokie zarobki i dodatkowe świadczenia,
  • Laptop i smartfon,
  • Plan rozwoju kariery i awansu,
  • Elastyczne godziny pracy, co najmniej 26 dni urlopu,
  • Pracę z dużymi klientami oraz z wykorzystaniem najnowszych technologii Microsoft,
  • Wysoką kulturę i przyjemne środowisko pracy ,
  • Opiekę medyczną i polisę,
  • Kartę sportową.

Zainteresowanych zapraszamy do przesłania CV za pomocą przycisku "Aplikuj".

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami."

Ogłoszenie archiwalne