Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Starszy Konsultant podatkowy - Senior Tax Consultant

Grupa ArenaO firmie

  • Bukowińska 22B, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Grupa Arena

Bukowińska 22B

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • koordynowanie i prowadzenie projektów podatkowych o zasięgu międzynarodowym lub lokalnym (polskim) dla klientów, współpracując w tym zakresie z ekspertami z dużym doświadczeniem zawodowym,

  • bezpośrednie wsparcie klientów w trakcie spotkań, telekonferencji, wideokonferencji, w tym również w języku angielskim,

  • sporządzanie porad podatkowych w języku angielskim i polskim wnosząc wymierną wartość dodaną dla naszych partnerów biznesowych,

  • doradztwo dotyczące reprezentowania Klientów w trakcie kontroli podatkowych, w postępowaniach przed sądami i organami podatkowymi (w tym przygotowywanie wniosków o wydanie interpretacji podatkowych),

  • utrzymywanie relacji z Klientami,

  • udział w przeglądach podatkowych i procesach due diligence,

  • kreatywny rozwój usług,

  • przygotowywanie szkoleń i publikacji.

Nasze wymagania

  • posiadasz wykształcenie ekonomiczne lub prawnicze, mile widziane ukończone oba kierunki studiów,

  • minimum 3 lata doświadczenia w pracy w obszarze doradztwa podatkowego,

  • język angielski na poziomie C1 lub C2,

  • posiadasz szeroką wiedzą podatkową, prawną i rachunkową,

  • licencja doradcy podatkowego mile widziana,

  • nastawienie na współpracę i komunikatywność,

  • kreatywność i skrupulatność, z dobrą organizacją pracy.

To oferujemy

  • rodzaj umowy dopasowany do Twoich potrzeb,

  • pracę w miejscu, gdzie inicjatywa, chęci oraz uśmiech są bardzo mile widziane i doceniane;

  • pracę z doświadczonym zespołem nastawionym na rozwój merytoryczny i dzielenie się wiedzą;

  • perspektywę dalszego rozwoju zawodowego;

  • udział w szkoleniach wewnętrznych oraz zewnętrznych poszerzających wiedzę i podnoszących kwalifikacje;

  • benefity: prywatną opiekę medyczną, szkolenia z języka angielskiego (obecnie w formie zdalnej).

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Grupa Arena

Grupa Arena. Skutecznie doprowadzamy do końca nawet najbardziej złożone zagadnienia podatkowe, księgowe i prawne. Tworzymy elastyczne rozwiązania i procesy dla firm oraz korporacji. Wykorzystujemy potencjał cyfrowej rewolucji i dostrzegamy jej wpływ na rozwój organizacji.

Stawiamy na wzajemny szacunek i współpracę. Naszą przewagą konkurencyjną jest zaangażowanie zespołowe: łatwo i szybko tworzymy multidyscyplinarne zespoły znajdujące rozwiązania. Uważamy, że tylko silnie zmotywowani i szczęśliwi ludzie rozwijają się i skutecznie wspierają przedsiębiorstwa w dynamicznych czasach.

Grupę Arena tworzą linie doradztwa podatkowego, prowadzenia ksiąg rachunkowych, transfer pricingu i wycen, doradztwa prawnego oraz digitalizacji.

Więcej informacji o nas znajdziesz na: www.arenaadvisory.com

Przewiń do profilu firmy