Oferta pracy

Starszy Konsultant Podatkowy w zespole PIT

MKM SupportO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Starszy specjalista (Senior)
MKM SUPPORT
DORADZTWO PERSONALNE I POŚREDNICTWO PRACY
NR CERTYFIKATU 5406

W imieniu naszego klienta – międzynarodowej kancelarii prawnej - poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku
Starszy Konsultant Podatkowy w zespole PITNumer ref.: Nr referencyjny: MKM 11/PT/2021

Opis stanowiska:

  • bieżące konsultacje w sprawach podatkowych z zakresu PIT;
  • optymalizacja rozliczeń podatkowych;
  • sporządzanie deklaracji i opinii podatkowych;
  • doradztwo w zakresie opodatkowania zagranicznych spółek kontrolowanych i zagranicznej kadry zarządzającej w Polsce;
  • doradztwo w zakresie opodatkowania polskich pracowników oddelegowanych do pracy za granicą i zagranicznych pracowników oddelegowanych do pracy w Polsce;
  • doradztwo w zakresie ubezpieczeń społecznych.

Wymagania:

  • minimum 5 lat doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku;
  • wykształcenie wyższe o profilu prawniczym lub ekonomicznym (mile widziane uprawnienia doradcy podatkowego);
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego;
  • łatwość w nawiązywaniu relacji z klientami, wysoka kultura osobista i samodzielność.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub umowę o współpracę;
  • szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku;
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz benefity;
  • biuro zlokalizowane w centrum Warszawy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk APLIKUJ znajdujący się na dole ogłoszenia.

Więcej informacji na stronie www.mkm-support.com.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest MKM Support Maria Odorowicz (ul. Oboźna 7, lok. 32, 00-332, Warszawa), moich danych osobowych podanych w dokumentach aplikacyjnych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji. Wyrażam nadto zgodę na przetwarzanie ww. danych osobowych w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO. Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez firmę MKM Support Maria Odorowicz ul. Oboźna 7 lok. 32, 00-332, Warszawa).””

Dodatkowa informacja dla Kandydatów:
Administratorem danych osobowych kandydatów udostępniających swoje dokumenty aplikacyjne dla potrzeb prowadzonych procesów rekrutacyjnych jest Maria Odorowicz prowadząca działalność gospodarczą pod firmą MKM Support Maria Odorowicz, ul. Oboźna 7 lok. 32, 00-332, Warszawa. Kandydatom przysługuje prawo wglądu do treści przetwarzanych danych osobowych oraz żądania ich poprawiania.

Ogłoszenie archiwalne