Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Starszy konsultant podatkowy

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-11-14

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Jesteśmy międzynarodową firmą doradczą z główną siedzibą w Norymberdze. Posiadamy 111 biur w 51 krajach. Od ponad 25 lat jesteśmy obecni w Polsce, gdzie zajmujemy się doradztwem podatkowym, prawnym oraz personalnym. Prowadzimy działalność audytorską i oferujemy outsourcing finansowo – księgowy. Można nas znaleźć w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Gliwicach i Gdańsku.

    Jesteśmy dumni z uzyskiwanych wyróżnień w konkursach branżowych, na które zapracowały interdyscyplinarne zespoły ekspertów. W tym roku otrzymaliśmy wyróżnienie w rankingu „Book of Lists” jako jedna z najlepszych firm doradztwa podatkowego, prawnego, księgowych i audytorskich.

    Zostaliśmy też odznaczeni tytułami „Dobry Pracodawca 2018” i  „Dobra Firma 2018” przyznawany Liderom biznesu społecznie odpowiedzialnego i upowszechniającego dobre praktyki związane z CSR.

    W naszej Organizacji wiemy jak istotne dla rozwoju zawodowego jest znalezienie równowagi między pracą, a życiem prywatnym. Zapewniamy naszym Pracownikom komfortowe warunki pracy oraz możliwość realizowania swoich potrzeb i pasji w innych obszarach poprzez uczestniczenie w różnych sekcjach sportowych i działaniach CSR.
    Miejsce pracy: Warszawa

    Oferujemy

    • pracę przy międzynarodowych projektach
    • możliwość udziału w programie e-learningowym „Campus”
    • usystematyzowaną ścieżkę kariery zawodowej
    • dostosowany do stażu pracy szeroki pakiet świadczeń socjalnych obejmujący prywatną opiekę medyczną
    • program dodatkowych świadczeń pracowniczych z zakresu sportu i rekreacji
    • 2 dni w roku dodatkowo wolne od firmy

    Poszukiwane kompetencje

    • wykształcenie wyższe o profilu prawniczym, ekonomicznym lub administracyjnym
    • dobra znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego w mowie i piśmie
    • co najmniej 2 lata doświadczenia zawodowego
    • bardzo dobra organizacja pracy dokładność, systematyczność w wykonywaniu swoich obowiązków
    • umiejętność rozpoznawania problemów i ich rozwiązywania
    • samodzielność i inicjatywa
    • wpis na listę doradców podatkowych będzie dodatkowym atutem

    Zakres obowiązków

    • samodzielne sporządzanie opinii prawno-podatkowych oraz pism procesowych
    • sporządzenie analiz, raportów, komentarzy i kalkulacji
    • bieżące doradztwo w zakresie prawa podatkowego
    • rozwijanie kontaktów biznesowych oraz budowanie relacji biznesowych z Klientami
    • dotrzymywanie terminów urzędowych
    • wsparcie pracowników merytorycznych przy realizacji zleceń
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    bottom