Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Starszy Konsultant (rozliczanie dofinansowania z Funduszy UE)

SAS Advisors Sp. z o.o. sp. k.

  • Grzybowska 62, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Grzybowska 62

Warszawa

Twój zakres obowiązków

CZYM BĘDZIESZ SIĘ ZAJMOWAĆ:

Jako Starszy Konsultant w Zespole rozliczania projektów będziesz wspierał przedsiębiorców w realizacji i rozliczaniu projektów dofinansowanych ze środków UE, dotyczących wdrożenia nowych technologii w różnych gałęziach gospodarki (m.in. medycyna, przemysł ciężki, IT, produkcja, sektor spożywczy). Będziesz opiekować się kilkoma projektami badawczo-rozwojowymi oraz inwestycyjnymi pod nadzorem doświadczonych koleżanek i kolegów, którzy zawsze chętnie dzielą się swoją wiedzą. Ponadto, poznasz techniki efektywnej komunikacji w zespole, nabędziesz umiejętności udzielania skutecznej informacji zwrotnej, nauczysz się myśleć i działać projektowo oraz poznasz wielu inspirujących ludzi pracujących nad innowacjami w różnych gałęziach gospodarki.

ZA CO BĘDZIESZ ODPOWIADAĆ:

• przygotowanie wniosków o płatność oraz wniosków o zmianę,

• przygotowanie oraz weryfikację dokumentacji przetargowej w oparciu o zasadę konkurencyjności,

• monitorowanie zgodności realizowanego projektu z obowiązującymi przepisami, wymaganiami umowy o dofinansowanie oraz założeniami wniosku o dofinansowanie,

• przygotowanie pism oraz odpowiedzi na pytania klientów związane z zasadami realizacji projektów współfinansowanych ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Europejskiego Funduszu Społecznego oraz Funduszu Spójności,

• prowadzenie warsztatów szkoleniowych z tematyki procedur zakupowych oraz zasad związanych z realizacją i rozliczaniem projektów współfinansowanych ze środków UE,

• stały kontakt z klientami i instytucjami w przydzielonych projektach.

Nasze wymagania

  • posiadasz minimum 3-letnie doświadczenie w obszarze rozliczania projektów współfinansowanych ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Europejskiego Funduszu Społecznego lub Funduszu Spójności,

  • potrafisz równolegle rozliczać co najmniej 3 projekty,

  • znasz przepisy z zakresu pomocy publicznej oraz funduszy UE,

  • znasz przepisy regulujące zasady realizacji projektów współfinansowanych ze środków wspólnotowych, w tym przede wszystkim Wytyczne w zakresie kwalifikowalności wydatków w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Europejskiego Funduszu Społecznego oraz Funduszu Spójności na lata 2014-2020,

  • posiadasz doświadczenie w prowadzeniu procedur wyboru wykonawców zgodnie z zasadą konkurencyjności (mile widziana znajomość ustawy Pzp),

  • umiesz obsługiwać system SL2014 oraz bazę konkurencyjności,

  • posiadasz zdolności analityczne,

  • potrafisz pracować z MS Office,

  • jesteś osobą zorganizowaną i zaangażowaną w powierzone obowiązki,

  • potrafisz i lubisz pracować z ludźmi,

  • potrafisz komunikować się oraz opracowywać dokumenty w języku angielskim,

  • jesteś osobą kreatywną i samodzielną,

  • chcesz się uczyć nowych rzeczy i nabywać nowe umiejętności.

To oferujemy

  • umowę o pracę i wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia,

  • pracę przy ciekawych projektach inwestycyjnych i badawczych z różnych sektorów gospodarki – jednego dnia będziesz rozmawiał o bazach danych i aplikacjach mobilnych, drugiego o zbloczach hakowych i żelbetach, a tydzień skończyć dyskutując o cynku,

  • nielimitowane możliwości nabywania nowych umiejętności twardych i miękkich,

  • pracę w dynamicznym i energicznym zespole z osobami, które lubią to co robią,

  • przyjazne środowisko pracy oraz możliwość pracy zdalnej,

  • możliwość szybkiego awansu zależnego od Twojego zaangażowania oraz wyników w pracy.

Cześć! Jesteśmy niezależną firmą doradczą realizującą projekty dotyczące najnowszych technologii wdrażanych w różnych sektorach gospodarki. Nasze usługi pozwalają modernizować huty, wdrażać IoT w fabrykach, usprawniać algorytmy AI i ML, opracowywać nowe leki czy stworzyć piwo dla diabetyków. Specjalizujemy się w pozyskiwaniu oraz rozliczaniu finansowania dla projektów polegających na opracowywaniu lub wdrażaniu innowacji przez przedsiębiorstwa. Na co dzień pracujemy zarówno dla spółek giełdowych i międzynarodowych korporacji, jak i dla fintechowych startupów oraz niewielkich firm rodzinnych.

Brzmi interesująco? – Dołącz do naszego Zespołu!

Przewiń do profilu firmy