Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Starszy konsultant RPA / Senior Developer

Betacom S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Robotic Process Automation

  • OCR

  • REST API

  • UiPath

  • VB.NET

  • SQL

  • Tesseract

  • Document Understanding/Abbyy FlexiCapture

Mile widziane

  • Python

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie, rozwijanie oraz wdrażanie rozwiązań z zakresu Robotic Process Automation dla klientów zewnętrznych

  • Prowadzenie analiz procesów biznesowych klientów i przygotowywanie pracochłonności automatyzacji

  • Identyfikowanie potencjału do robotyzacji u klientów

  • Tworzenie koncepcji biznesowych wdrożeń, dokumentacji procesowej oraz dokumentacji technicznej dla wdrożonych rozwiązań

  • Zapewnienie ciągłego rozwoju zespołu, propagowanie wiedzy i dobrych praktyk wśród członków zespołu

  • Testowanie i weryfikowanie kodu przygotowanego przez innych członków zespołu

  • Rozdzielenie prac deweloperskich do wykonania przez innych członków zespołu i nadzór nad realizacją

  • Współpraca się z klientami

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata pracy jako deweloper/architekt RPA (Certyfikat UiPath RPA Developer)

  • Doświadczenie w wykonywaniu analiz procesów do automatyzacji

  • Doświadczenie w projektowaniu i budowaniu automatyzacji

  • Doświadczenie w rozwiązaniach z obszaru OCR

  • Doświadczenie w automatyzowaniu aplikacji ERP, CRM

  • Umiejętność pracy z Klientem

  • Wysoka kultura osobista, profesjonalizm i zaangażowanie

  • Umiejętność pracy zespołowej

  • Zaangażowanie i samodzielność

  • Umiejętność pracy pod presją czasu i określonych terminów

  • Znajomość języka angielskiego min. B2

  • Znajomość dostawców chmurowych i oferowanych przez nich usług IaaS, PaaS, SaaS

  • Doświadczenie w uczeniu maszynowym, NLP będzie dodatkowym atutem

  • Umiejętność programowania w języku Python

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • do 10

To oferujemy

  • Stabilną współpracę na podstawie umowy o pracę

  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzeń, benefity w postaci pakietu medycznego

  • Ciągłe podnoszenie kwalifikacji

  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole profesjonalistów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

Betacom S.A.

Betacom to innowacyjność, odpowiedzialność i współpraca w podejściu do transformacji cyfrowych swoich klientów. Pomagamy zwiększać efektywność operacyjną instytucji oraz małych, średnich i dużych przedsiębiorstw oferując rozwiązania między innymi z zakresu AI, cloud computing, Big Data. Betacom istnieje na rynku od 25 lat i należy do czołówki polskich integratorów IT.

Przewiń do profilu firmy