Ta oferta pracy jest nieaktualna od 86 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Starszy Konsultant SAP (PM)

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    S&T Services Polska jest jedną z największych w Polsce firm - integratorów informatycznych. Oferujemy usługi konsultingowe, projektowe i wdrożeniowe systemów informatycznych, outsourcing i wsparcie w trybie 24/7/365 dla klientów z wielu sektorów.

    Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref.: BS/SK/101000/03/18

    Zadania:

    • udział w projektach wdrożeniowych w charakterze konsultanta wiodącego w obszarze PM
    • projektowanie i implementacja rozwiązań
    • prowadzenie szkoleń dla Klientów
    • koordynacja prac konsultantów zadaniowych w projektach
    • rozwiązywanie problemów klientów związanych z obsługą i eksploatacją systemu SAP w obszarze PM
    • wspieranie kluczowych użytkowników po stronie klienta
    • uczestniczenie w procesach presales i prezentacjach sprzedażowych
    • odpowiedzialność za terminowość i jakość zleconych zadań
    • dbałość o poprawne relacje z Klientem

    Wymagania:

    • co najmniej 3 letnie doświadczenie we wdrażaniu modułu SAP PM
    • udział w co najmniej 2 wdrożeniach w obszarze SAP PM w charakterze konsultanta wiodącego
    • mile widziane doświadczenie projektowe we wdrażaniu innych modułów ze szczególnym uwzględnieniem MM, PS
    • mile widziana znajomość obszaru SAP HANA
    • znajomość MRS będzie dodatkowym atutem
    • wykształcenie wyższe
    • umiejętność efektywnej pracy z klientem i zespołem projektowym
    • gotowość do wyjazdów służbowych
    • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację z klientem
    • prawo jazdy kategorii B

    Oferujemy:

    • możliwość rozwoju zawodowego
    • możliwość pracy zdalnej
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub o współpracy (B2B)
    • dofinansowanie pakietu sportowego
    • opiekę medyczną
    • przyjazną atmosferę w pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

    W tytule wiadomości prosimy wpisać Nr ref.: BS/SK/101000/03/18

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)".