Starszy Konsultant (Senior Consultant)

CBRE Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 1 dzień temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Starszy specjalista (Senior)
CBRE Group, Inc. to największa na świecie firma świadcząca usługi w zakresie nieruchomości i inwestycji, z przychodami w 2018 w wysokości 21,3 mld USD i ponad 90 000 pracownikami (bez podmiotów powiązanych). 480 biur (z wyłączeniem podmiotów zależnych) na całym świecie obsługuje inwestorów i najemców. Usługi CBRE obejmują transakcje i zarządzanie projektami; zarządzanie własnością; zarządzanie inwestycjami; wycenę; leasing nieruchomości; doradztwo strategiczne; sprzedaż nieruchomości; usługi hipoteczne i usługi deweloperskie.

Odwiedź strony www.cbre.pl i kariera.cbre.pl

[rekrutacja prowadzona online]
Lokalizacja: Poznań

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Prowadzenie procesów doradczych dla Klientów w zakresie najmu powierzchni biurowych, w tym:
    • wyszukiwanie nieruchomości odpowiadających wymaganiom Klientów,
    • prezentowanie nieruchomości,
    • prowadzenie negocjacji warunków najmu na rzecz Klientów,
    • wielopłaszczyznowe wsparcie Klientów przy podpisywaniu umów najmu,
  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów oraz monitorowanie rynku powierzchni biurowych w Poznaniu,
  • Przygotowywanie ofert oraz materiałów marketingowych,
  • Udział w wydarzeniach branżowych,
  • Wzmacnianie wizerunku CBRE na rynku poznańskim

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe
  • 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • Rozwinięte umiejętności sprzedażowe oraz budowania relacji biznesowych na każdym szczeblu
  • Zaangażowanie, odpowiedzialność
  • Inicjatywa, proaktywność
  • Wysoka kultura osobista
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie warunkiem koniecznym
  • Znajomość pakietów MS Office (w szczególności Excel i PowerPoint)
Please note that only applicants selected for interviews will be contacted.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy