Starszy Konsultant/ Starsza Konsultantka w zespole restrukturyzacji i pozyskiwania finansowania

PwCO firmie

  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

PwC

Polna 11

Śródmieście

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie różnych form finansowania na rynku polskim i rynkach międzynarodowych,
  • Finansowanie inwestycji, w tym dużych inwestycji infrastrukturalnych,
  • Finansowanie M&A,
  • Tworzenie i implementacja strategii finansowania dla największych polskich przedsiębiorstw,
  • Ocena kondycji finansowej przedsiębiorstw,
  • Przygotowywanie planów restrukturyzacji zadłużenia,
  • Budowanie złożonych modeli finansowych,
  • Analizy finansowe i rynkowe,
  • Praca z zaawansowaną dokumentacją transakcyjną.

Nasze wymagania

  • Masz przynajmniej 4 lata doświadczenia w obszarze corporate finance (due dilligence, wyceny, modelowanie finansowe, M&A), restrukturyzacji finansowania lub w banku w zespole structured finance / investment banking,
  • Posiadasz biegłą znajomość MS Excel oraz chęć poznawania zaawansowanych narzędzi analizy i wizualizacji danych
  • Swobodnie posługujesz się językiem angielskim i polskim
  • Masz wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, komunikacyjne i w pełni angażujesz się w swoje zadania

Mile widziane

  • kwalifikacje ACCA lub CFA

To oferujemy

  • elastyczne warunki - hybrydowy model pracy, elastyczny początek dnia, workation, sabbatical leave oraz dodatkowe letnie rozwiązania (np. Slow Fridays),
  • rozwój i podnoszenie kwalifikacji - pełne wsparcie zespołu podczas procesu wdrożenia, mentoring od doświadczonych koleżanek i kolegów, szkolenia, warsztaty, certyfikacja współ-/finansowana przez PwC np. (CFA),
  • szeroki program medyczno-wellbeingowy - pakiet opieki medycznej (w tym opieka stomatologiczna, swoboda leczenia, fizjoterapia), różnorodne ubezpieczenia (np. na podróże zagraniczne), coaching, konsultacje psychologiczne, concierge dla młodych rodziców, grupy sportowe i wiele więcej,
  • dostęp do kafeterii - w środku m.in. bony (np. Zalando, Ikea, Allegro, Frisco), zniżki na urządzenia IT (np. Apple, Lenovo, Orange) i na zakup samochodu, Multisport,
  • 3 godziny płatnego urlopu w miesiącu na wolontariat;
  • a kiedy polubisz to miejsce tak, jak my, możesz polecić znajomych do pracy w PwC w zamian za bonus finansowy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • bony żywieniowe
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Zespół BRS (Business Recovery Services) zajmuje się projektami w obszarze restrukturyzacji i pozyskiwania finansowania.

W sytuacjach kryzysowych konieczne jest podejmowanie mądrych decyzji i szybkich działań. Niezależnie od tego, co zamierza nasz Klient (zarządzać kapitałem obrotowym, przeprowadzić restrukturyzację firmy, czy zwiększyć wartość dla swoich wierzycieli) jako Eksperci w tym zakresie pomagamy odblokować płynność i wspierać cały cykl restrukturyzacji.

Nasz zespół to ciągle nowe wyzwania, zmieniające się otoczenie i ambitni klienci.

W pierwszym kroku procesu rekrutacyjnego, będziesz miał/a okazję porozmawiać z naszą Rekruterką Gosią, na kolejnym etapie na pewno będzie okazja do poznania osób z którymi będziesz pracował/a - Grzegorz Borodiuk.

Starszy Konsultant/ Starsza Konsultantka w zespole restrukturyzacji i pozyskiwania finansowania, Polna 11, Śródmieście, Warszawa